Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi lehetett a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehetett a barátom részéről?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma már elmegyek nyaralni, így este gép helyett telefonon beszéltünk volna. Felhívott telefonon lihegve, és mondtam neki, hogy ma még itthon vagyok így tudunk beszélni chaten. Erre közölte, hogy Ő ma már nem lesz. Rákérdeztem, hogy miért, erre ez volt a válasza:

"Őőőőőő.......(nagy csönd). Hát, átkell ugranom evalakihez az utcánkban....egy ismerőshöz.". Mondtam neki, hogy oké de ez kicsit furcsa volt a részéről, és mondta, hogy lemondja az ismerőst telefonon és inkább feljön chatre hogy velem beszélgessen, hallani akarta a hangomat, majd elköszönt és letette....ez most mi lehetett? Amint rákérdeztem hogy mivan egyből gondolkodott meg fura lett....


2014. aug. 21. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet kufircolni akart. De lehet hogy igazat mondott... Kérdezz rá. Úgyis nyugtalanítani fog amikor beszéltek is.
2014. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!