Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy hogy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy hogy egy kapcsolat elején nincs meg az a fellángolás, sem szerelem hanem az sokkal később hónapok, akár csak 1-2 év múlva alakul ki az egyik fél részéről? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

1-2 év mulva ? hónapok?

mi értelme az együttlétnek-járásnak- ... nem értem.

2014. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a baj, hogy a kapcsolat elején semmilyen garancia nincs arra, hogy ki fog alakulni később a szerelem - és ha nem alakul ki, akkor elég csúnyán pofára ejti a párját x idő hitegetés után. Én jártam már így, baromira fájt.
2014. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2/2 ebben igaza(d) van , egyetértek ! .

18/L

2014. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Semmi értelme úgy belevágni egy kapcsolatba,hogy legalább a vonzalom nincs meg.Az érzelmeknek meg maguktól jönniük kell,és nem hónapok meg évek alatt,hanem villámcsapásszerűen.
2014. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


De az a fél is odaadó és teljesen jó a kapcsolat, megvan a tisztelet, bizalom, törődés, szeretet stb. csak éppen úgy érzi ennél tudná jobban is szeretni, csak vmi mégis akadályozza ebben.

2014. aug. 14. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Hülyeség...

Mi akkadályozná ha szeret meg mittom én... értelmetlen..

2014. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán ha hónapokról lenne szó. De évekkel később nagyon, nagyon kicsi a valószínűsége. Nem mondom, hogy semennyi, mert én nem vagyok látnok. De tényleg kevés az esélye.
2014. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tudom,hogy már nagyon későn válaszolok és lehet nem is aktuális már,de szeretném veled megosztani a történetem!

Pár évvel ezelőtt,amikor a párom szeretett volna velem járni,akkor én is úgy voltam vele,hogy nagyon kedves,hihetetlen jól eltudunk beszélgetni,a tenyerén hordoz,nagyon jó pasi,de valahogy mégsem volt az az "első látásra szerelem".

Úgy éreztem,egy próbát megér,de leszögeztem vele,hogy nem vagyok (még) szerelmes. Teltek múltak a hónapok,mostmár az évek, és fülig bele szerettem a páromba,legszívesebben minden percben csak vele lennék!!! (1-2 hónap alatt alakultak ki bennem az érzések) Idén nyáron lesz a lagzink! :)

2015. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!