Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, ha úgy érzem nem figyel rám eleget vagy megbánt valamivel?

Figyelt kérdés

Bár korábban is volt már kapcsolatom, a mostani barátom az első szerelem. 5 hónapja vagyunk együtt és mivel ő tényleg fontos számomra, szeretném ha jól alakulna a kapcsolatunk. Csakhogy én egyébként is olyan típus vagyok, aki hajlamos mindent túlaggódni és folyton kombinálni. És ez a kapcsolatban fokozottan is igaz, így néha olyan dolgokon is megbántódom amiket nyilvánvalóan túlreagálok. Viszont néha tényleg úgy érzem a barátom kicsit hanyagol. Pl van hogy napokig nem hív fel, még egy sms-t sem ír, vagy inkább a barátaival szervez programot helyettem. De közben tudom, hogy fontos vagyok neki és szeret, mert érzem és ki is mutatja.

De azokat a dolgokat amik bántanak soha nem mondom el neki, néha úgy érzem ő észre sem veszi.

Mit gondoltok jobb lenne az ilyeneket elmondani neki és megbeszélni vagy ő mindenképpen rosszul fogja fogadni és azt gondolja csak hisztizem?

De akkor hogyan léphetnék túl az érzésen, hogy nem vagyok elég fontos neki?



2014. aug. 21. 21:19
 1/3 Pacsula válasza:
Szerintem mindenképpen mond el neki, én is ilyen tipus vagyok (igaz én fiú) és nagyon rossz ez a helyzet. Mond el neki, de élőben, interneten/smsben nem az igazi.És mond el neki, hogy ha el is tűnik egy kis időre akkor szóljon előtte, de legalább közben, vagy csak írjon egy kósza SMS-t
2014. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Nem tudom mások hogy vannak vele, de nekem nem normális az ha valaki nem jelentkezik napokig. Milyen párkapcsolat az? Ha szerelmes vagyok, minden percben a másikkal akarok lenni, tudni akarok róla. Természetesen nem vagyok mindig együtt a szerelmemmel, de az a minimum ha naponta legalább fél órát szánok a páromra. Van internet, telefon, sms. Megérteném ha a középkorban élnénk, de így nem.
2014. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges elmondani. Ha ő legbelül nem érzi, hogy keresni szeretne téged, mert hiányzol neki, akkor kérésre se tegye, nehogy megsértődj egyébként. Ez saját tapasztalat. Volt már, hogy megkértem valakit, keressen többet, de utána tudtam, csak azért keres, mert kértem, és ez nem őszinte.
2015. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!