Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomnak van egy 2 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak van egy 2 eves fia. Meg nem talalkoztam vele.4 honapja jarunk. Szerintetek nem gondolja velem komolyan? Mert, hogy meg nem lattam a fiut, nem lehetunk egyszerre ott nala.

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Csak, használgat
2014. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem látja úgy, h veled évekig is komoly kapcsolatban tud lenni, addig úgy gondolja h nincs közöd a fiához, ami azért érthető...
2014. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben nem mennék bele ilyen kapcsolatba....
2014. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Utolso,miert ?
2014. aug. 21. 13:49
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok neked egy titkot.....nekem is van 2 gyermekem akiket egyedül nevelek, de csakis akkor mutatnám be nekik az új választottamat, ha "biztos" lennék benne, hogy az a kapcsolat ha nem is életem végéig, de nagyon sokáig fog tartani, mert ha belegondolsz, akkor akár minden 4-5 hónapban vagy talán gyakrabban is megismerhetne a gyerek egy-egy újabb jelöltet, ami a kicsire nézve nem valami hasznos.

A párod elővigyázatos és félti a gyermekét, amit én teljesen jogosnak és dicséretesnek tartok, nekem nagyon sok ismerősöm is így csinálja akiknek gyermekük van.

Legyél türelmes, eljön majd az idő amikor bemutat, de nyilván a fia a legfontosabb neki és ez mindig így is lesz, én ezt teljesen érthetőnek és természetesnek tartom :)

2014. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert lehet, hogy csak a gyerkőcöt félti, vagy hol van a volt párja, akitől a gyerek van?
2014. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Meg nem voltam ilyen helyzetben, azert erdekel a kerdes.

A gyerek meg kicsi, 2 eves (meg nincs is 2 teljesen), igy nem tudom mennyire fogna fel, hogy ki vagyok.


Turelmes vagyok, nem siettetem a dolgokat.

34 es 38 evesek vagyunk.

8 honapja szakitottak a gyerek anyjaval, de elotte sem volt jo a kapcsolat, nem is voltak hazasok.

Nem miattam szakitottak, en akkor nem is ismertem a sracot.

2014. aug. 21. 14:07
 8/22 anonim ***** válasza:
ja h már ebben a korban vagytok, akkor más... azt hittem h huszonévesek vagytok és a pasi felelőtlenül besikeredett gyerekéről van szó. így már más...
2014. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A gyereket nem terveztek, a no azt mondta nem lehet terhes orvosi ok miatt, a pasi meg elhitte...


Miben mas igy a szituacio?

2014. aug. 21. 14:17
 10/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsi a gyerek, és nem tudja, hogy mi közöd az apjához. Arra viszont gondolj hogy ha hamar bemutat, a gyerek megszeret téged, de pár hónap után szakítotok, akkor a gyereknek hiányozni fogsz, nem tudja, hova tűntél, úgy érezheti, hogy elhagytad. Ez meg nem jó. Szerintem ezért vár a bemutatással
2014. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!