Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan párkapcsolatokról, amikor napokig nem jelentkeznek a felek, nem keresik egymást? Elfogadhatónak tartjátok? Kort és nemet is kérek

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Látod kérdező, mindenki más, nem kell fennakadni csak objektív dolgokon :)

Nekem pl Agnes ideális pár lenne, ellenben te az őrületbe kergetnél, ha minden nap megkérdeznéd amiket leírtál, és folyton rossz néven vennéd, hogyha egy perc szabadidőm van akkor abban nem téged hívnálak fel, hanem a munkatársaimmal dumálnék.

Kár ezen lamentálni, mindenki örüljön a saját párjának aki olyan, amilyet szeretne. Attól nem lesz jobb a te kapcsolatod, hogy fikázod a másikat :)

2014. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem fikázni akartam senkit. Csak kíváncsi voltam, hogy azért van-e a ti általatok kedvelt verzió, mert nem szeretik egymást a felek vagy mert tényleg megfelel ez valakinek.
2014. aug. 22. 11:44
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem élek szimbiózisba a barátnőmmel, van h olyan elfoglaltak vagyunk h hetekig nem dumálunk 24/f
2014. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha nekik az jó, akkor normális. Ha egyik félnek nem, akkor nem az.


Én pl. az arany középutat szeretem... ha távol vagyok a másiktól, sem nyálaskodom, meg kérdezgetem napi szinten 20x, hogy juj, hogy aludtál, mit ebédeltél, hiányzom neked?... kivéve ha tudom, hogy beteg. Sőt 1-2 nap nem keresés is belefér, ha még nem élünk együtt. De utána már zavarna.

2016. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Alig két éves kérdés, nem érdekes.
2016. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!