Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Házasságban élek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Házasságban élek. A férjem szeret, és én meg beleszerettem a világ legaranyosabb pasijába, akivel viszonyt is folytatok. Ő is szeret engem. Viszont a férjemnek nem akarok fájdalmat okozni. És nem tudom hogy mitévő legyek.

Figyelt kérdés
2007. okt. 21. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dönts. El kell döntened hogy kivel akarsz maradni.

Mérlegeld mit veszthetsz és mit nyerhetsz az új kapcsolatoddal. Már akkor fájdalmat okoztál a párodnak mikor belekezdtél a viszonyba.

2007. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Ameddig nem tudsz dönteni, mindenképp próbáld titokban tartani. Sok kapcsolatban ugyanez a helyzet, és általában ki sem derül.
2007. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegeld, hogy milyen az életed és ki mellett vár rád szebb élet és öregkor. Csak azért ne maradj a férjeddel, hogy ne bántsd meg ha már nem szereted. Lépj ha jobban szereted a másikat és kitart-e melletted. Nehogy pofira ess, hogy elválsz a szeretőd meg otthagy. Komolyan gondolja veled a dolgot?
2007. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Már fájdalmat okoztál a férjednek,csak még nem tudja.De nincs az a viszony amit örökké titokba lehet tartani.Szóval ülj le,gondolkodj el kivel is akarsz élni,és lépj.Vagy hagyd ott a szeretőd,vagy a férjed(persze akkor ha a szeretőd is vállaná a kapcsolatotokat ha őt választod,szóval a szeretőddel is beszélj).Fájdalom nélkül nem fog menni,akár a férjed mellett döntesz akár a szeretőd mellett.Csak vigyázz,nehogy lebukj,vagy mástól tudja meg férjed,szóval igyekezz a döntéshozatallal.
2007. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a helyzetet, sajnos. :( Én úgy döntöttem, hogy elválok. Mert ha a kapcsolatunkba belépett egy harmadik és nem csak azon a szinten, hogy "ja de helyeske a zöldségesfiú" hanem valódi szerelmi-szexuális viszonyként akkor álati nagy baj van a házasságomban. És ezzel szembe kell néznem. Olyan nincs egy kapcsolatban, hogy az egyik boldog a másik meg nem. Akkor aki "boldog" az nem szeret, hanem függőségben él /azt gyakran öszetévesztik a szerelemmel/.

Gondolkodj el rajta, hogy valójában a férjednek nem akarsz fájdalmat okozni vagy a saját fájdalmaddal félsz szembe nézni, hogy ezt bizony nem úszod meg felelőségvállalás nélkül és le kell mondani az idealizmusodról.

2007. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Hová jutott a házasság intézménye....

Ha összeházasodtál vele akkor biztosan szeretted a férjedet, szeresd hát őt. Őt választottad és ő is téged. Turbózd föl a kapcsolatodat a férjeddel, ne hagyd ellaposodni.

Az ilyen b*zi harmadik személyeket legszivesebben tarkónba*nám egy szénlapáttal (hogy jön ő ahhoz hogy egy férjezett asszonnyal folytasson viszonyt???).

2008. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Jól lepontoztátok, de az uccsónak van igaza.

Mi történt azóta kérdező?

2011. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!