Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, szerintetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek tényleg igaz az alábbi megállapítás?

Figyelt kérdés
Ha egy barátnődet összehozod egy olyan férfival, aki nem hozzád való, akkor csökken az esélye annak, hogy olyan férfival hozza össze a sors, aki egyébként neked is megfelelő lett volna, tehát te is érdekelt vagy abban, hogy a szingli barátnődnek úgymond lepasszolj egy pasit.

2014. aug. 22. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Van benne igazság!
2014. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Hú de undorító. A barátnőmnek nem passzolgatok pasikat, főleg nem ilyen hátsó szándékkal. Szerintem nem normális, akinek ilyen egyáltalán eszébe jut. Mindenki akkor és ott találkozik azzal, akivel kell.
2014. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség ....
2014. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm. Szerintem nem nem igaz.
2014. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Logikailag helytálló. Mint ahogy az is, hogy a temetőkben jóval több kétlábú hulla fekszik, mint egylábú. Mégsem hiszi senki, hogy le kell vágatni az egyik lábát a hosszú élet reményében.
2014. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyen nők, de szerencsére nem az én köreimben.
2014. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!