Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság tényleg a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg a lányoknak kell már kezdeményezni? Ennyi nincs a fiúkban, hogy ők lépjenek? (nem minősítés, csak megállapítás! )

Figyelt kérdés
.. elfogadjátok? megértitek? hülyeségnek gondoljátok? biztos sokszor volt már, de én most a TE véleményedre vagyok kíváncsi. :)
2010. febr. 27. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
igen, mi félünk tőletek
2010. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem, legtöbbször én kezdeményeztem párkapcsolataim során és fiú vagyok.

(Bár tegyük hozzá hogy a mai fiatalság eléggé eltunyult lásd csak az emósokat)

2010. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én konkrétan félek kezdeményezni.
2010. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"fajta"függő szerintemm . : DD

valaki félősebb, valaki nem : D

2010. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én pl mind a két fajtára nyitott vagyok...16F
2010. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van egy lány jóbarátom. Nagyon szeretem, barátként is, de többet szeretnék. Neki viszont van egy pasija, akivel mélyponton vannak. Nem tudom, merjek-e lépni, mert nem akarom elveszíteni, mint embert. Azt tudom, hogy bejövök neki, csak azt nem, hogy át tudnám-e csalogatni.
2010. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én, mint lány, sose kezdeményeztem, ha, akar vki vmit jöjjön oda beszélgessünk, de akármennyire is tetszik a pasi én nem megyek oda, max szemezek vele, vagy úgy táncolok, h mindig a közelébe legyek és ennyi, innentől ő dönti el, h becserkészik-e. 17L
2010. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
A fiúknak kéne kezdeményezni, de ez szerintem a lánytól is sokban függ ,hogy mennyire ad esélyt arra ,hogy a fiú megtehesse az első lépést.Am néha az is elképzelhető h a fiú nem is akar lépni, csupán a csaj gondolja így :D
2010. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
hát én félek odamenni, mert nincs önbizalmam, meg nem hiszem el azt hogy akárkinek is tetszhetek
2010. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

én nem kezdeményezek inkább elviselem a magányt

"egy pofára esés után nehezen állok talpra"

meg azok a nők akik bejönnek nekem szóba sem állnak velem

akiknek meg bejönnék azok meg nekem nem (nem tehetek róla)

21f

2010. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!