Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrMrs kérdése:

Ha a baratomnál alszok, rendesen vigyek pizsamát, váltóruhát meg minden?

Figyelt kérdés
Elsőnek fogok a barátomnál aludni. A barátnőmnél úgy szoktam menni aludni, hogy viszek bugyit,pizsamát,fésűt meg mindent. De láttam már olyan lányt aki nem vitt semmi ruhát csak levette a nadrágját és úgy aludtak :) Tapasztalat? Ti hogy aludtatok elsőnek a barátotoknál?

2014. aug. 22. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam pizsamát vinni, de csak azért, mert ha este kimegyek valamiért és összefutok a szüleivel, akkor ne ruha nélkül lássanak.

18/L

2014. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pizsit meg másnapra ruhát vigyél. Meg még max fogkefét. A többit meg tudod oldani szerintem ott is.
2014. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Tornazsákot is vigyél
2014. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett semmi ;-) kérdés hogy aludni akartok vagy.... :-D
2014. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én másnapra viszek tiszta ruhát, a többit tőle kérem, általában az ő nagy polojában alszok, törölköző,tusfürdő,fogkrém,fogkefe van nála.
2014. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én nem vittem magammal semmit. igaz mi meztelenül aludtunk úgyhogy nem kellett pizsi... ha kimentem akkor felkaptam az ő polóját (olyan volt rajtam mint egy ruha). de nem tudom ti hány évesek vagytok. én nem éreztem magam kellemetlenül a családja előtt így sem
2014. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Buszmegállót meg pinát vigyél, a többit hagyd otthon! ;/
2014. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem akarunk semmi olyat csinalni, csak osszebujni meg aludni :)
2014. aug. 22. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor vigyél
2014. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt vinni. Egyszer egy szál alsónadrágban botorkálok ki este a WC-re, majd mennék a konyhába teát főzni. Közben összefutok egy gyönyörű Barby-Babával. Megcsípem magam, hogy álmodok, de némi kommunikáció után kiderült, hogy a Tangás Barby-t a fiam hozta haza. Egy pizsamával talán kissé kevésbé lett volna nevetséges a jelenet.
2014. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!