Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért szeretjük az izgalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szeretjük az izgalmas pasikat?

Figyelt kérdés

Szóval engem mindig is az izgalmas pasik vonzottak, akik valóban élik az életüket, van mit a tejbe aprítaniuk, nő lehetek mellettük. Sose kellettek a mamlasz unalmas ún. rendes pasik, az ő életükben semmi izgalom nincs. És hát igen az izgalmas pasikban bent van, hogy vadak, csak úgy árad belőlük a tesztoszteron.


A mostani barátom is ilyen, néha megaláz, megver, főleg mikor részeg, de nem tudok rá haragudni, mert másnap mindig vesz nekem valami szép ékszert, meg bocsánatot kér, meg hát annyira cuki tud lenni, meg az ágyba is mindig azt adja amire vágyok.


Nem is értem, mikor itt sírnak a pasik, hogy nem találnak barátnőt maguknak. Hát azért nem mert nem izgalmasak, nem tudják mi kell a nőnek, de a nők is tudják mi kell nekik. Ugye csajok?


2014. jún. 19. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neked az kell,hogy megverjen és megalázzon akkor hajrá. Én nem szeretnék ilyen pasit magamnak !!
2014. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" ...néha megaláz, megver, főleg mikor részeg, de nem tudok rá haragudni, mert másnap mindig vesz nekem valami szép ékszert, meg bocsánatot kér..."

Csak nehogy egyszer úgy megverjen, hogy másnap a hulládtól kelljen bocsánatot kérnie.

2014. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem pont az nem kellene, amiért te odáig vagy.
2014. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ütne meg egy pasi,az biztos,h többet nem látna.

Ettől azért többre értékelem magam. Az alázást se igen tűrném.

2014. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer utne meg egy pasi, utana kivagnam a szivet a legnagyobbik konyhakessel. Ugy latszik, neked eleg durva lelki gondjaid vannak, ha neked ez kell. Nekem eleg volt anno egy nagyon durva, rossz elmeny, azota egy pofon nalam siman válóok lehet.

Es nem az az izgalmas pasi, aki iszik, megver, aztan masnap meg elvisz vasarolni, ezt eleg rosszul tudod.

2014. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, marhára nem értek egyet veled. Ettől függetlenül elfogadom az álláspontod. Csak az "ugye csajok?" befejező kérdésedre egyértelmű NEM választ tudok adni.

Nem attól lesz egy pasi izgalmas és tesztoszteronnal fűtött, hogy "nem rendes" és néha megver. A barátom rendes, jófiú, sokkal több izgalmat ad nekem, mint korábban a rosszfiú pasijaim. Nem drámázásra gondolok, nyilván, hanem programok, koncertek, színház, társasági élet. Nekem ez az izgalom, nem az, ha megvernek. De kinek mi. Az ágyban is pontosan azt kapom, amit kérek. Nő vagyok mellette. Nem egy unalmas mamlasz, de attól még rendes pasi. A kettő nem feltétlenül jár együtt. Tény, hogy a sok tesztoszteron agresszívvé tesz, de van, aki azt egészséges keretek között le tudja vezetni, és egyrészt, nem részegedik le olyan gyakran, hogy ez szokássá váljon (mégis, ki szereti a részeges pasikat??), és főleg nem emel rám kezet.

Nekem az fontosabb, hogy tisztelve és értékelve legyek egy kapcsolatban, minthogy az ő nagy férfiasságának jeleként megalázva és elnyomva. Férfias akkor is, ha nem üt meg.

2014. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NE ÁLTALÁNOSÍTS!!!!

Ha neked ez bejön hajrá, de szerencsére a legtöbb NŐ egészséges lelkülettel bír és kihajítaná az ilyen taplókat. Csak mert te egy prosti szintjére vagy csak képes, másnak még vannak értelmesebb elfoglaltságai az életben.

2014. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most hogy másodszorra is elolvastam ez egy tipikus csajlejáratós kérdés, amit egy gyökér ít ki, csak hogy növelje az ilyenek számát az oldalon. Szánalmas vagy. Lebuktál.
2014. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!