Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam neki hogy zavar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki hogy zavar hogy az exe még mindig becézve van a telójában én meg a keresztnevemen?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt, már a legelején tudtam hogyan szerepel amúgy c-vel kezdődik rögtön anya és apa után. De akkor még korai volt erre célozgatni. Azóta már vett új telefont, meg most nemrég sikerült megértetnem vele hogy rázza már le a csajt aki még mindig keresi meg barátkozna, de megértette, hogy le kell végre zárni. Nagyon jó, nagyon örülök, de semmi kedvem újra a csajon hisztizni amikor végre el lehetne felejteni, de akkor is zavar hogy úgy szerepel a telóban. Mi van ha baleset éri vagy elhagyja és akkor egy vadidegen akarja értesíteni a szeretteit, hát kit fog felhívni?? Jahhh....

(L vagyok)



2014. aug. 23. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Cucuka
2014. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szolj, van akinek van beceneve, van akinek nincs, hagyd ezt figyelmen kivül. Inkább sok-sok közös programon érezd vele jól magad, én nem vagyok hive hogy kérjek ilyen dolgot egy fiútól, ezt vagy magától megteszi, vagy ha csak mint régi ismerőse van a telojában akkor nincs is jelentősége. Különben én 3 évig éltem egy fiúval együtt, de soha megnem néztem még a telefonja névjegyzékét sem. Hagyni kell a másik embernek magánszférát.
2014. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, akkor próbáljak meg együtt élni vele?

De ez akkora egy tapintatlanság részéről és engem bánt, engesztelésre vágyok, de így nem fogom megkapni..

2014. aug. 23. 08:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Sztem szólj neki nyugodtan, de csak mondjuk kajálás közben gyorsan mondd el neki. NE TÚLOZD EL a dolgot, mert mi fiúk kiakadunk az ilyeneken. Ha nem hisztizel, hanem tök lazán, kedvesen, MOSOLYOGVA mondod neki hogy "hát lehetnék becézve a telefonodban", akkor nem lesz gáz, de ha hiszti van, azt nem bírnám én se.

19/F

2014. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te vagy kérdező egoista,zsarnok, erőszakos, és messze menőkig tapintatlan.
2014. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es

Nem rossz ötlet, de az ex úgyis zavarni fog nem tehetek róla. Az biztos hogy mosolyogva nem tudnám végig mondani, akkor már tényleg inkább bele se kezdek

2014. aug. 23. 08:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el ne szólj neki, mert akkor rögzited az agyába hogy rá gondoljon, de ha figyelmen kivül hagyod, akkor ő se foglalkozik vele. Inkább legyél csinos, kedves, aranyos, akkor rád fog gondolni mindig és majd előbb utóbb tul lesz ezen és magától törli, de várd ki hogy magától törölje és ne erőszakkal töröltesd, mert akkor nem is tudod felmérni, hogy most azért törölte mert nem számit már neki, vagy azért mert te hisztiztél.
2014. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán beceneved ? Mert ha nincs akkor felesleges ezen kattognod. Am meg engem ez pl nem zavarna ... Titpikus női kisajátitás....
2014. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A párom mielőtt össze jöttünk volna egy lánynak 3 évig hajtotta a malmot.. a csaj szart rá,pedig a párom mindent megadott neki amit a lány akart. Amikor mi összejöttünk ő automatikussan tudta hogy a névjegyzékébe nem lehet bent a csaj mert abból én balhét csinálok.. De ha nem törölte volna ő ki akkor megfogom a telefonját és én kitörlöm. 1 év nem kevés idő,szerintem ez nem fain hogy az exe egyáltalán bent legyen a telefonjába nem hogy becézve..
2014. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(Engem is kísért az ex szelleme)... mindenképpen beszélj erről a pároddal és ne hagyd annyiban ezt, ha becézgetve hagyta a telefonban a volt bnőjét, akkor még valószínűleg gondol rá, esetleg fontos is neki... szóval ne nyeld le, kérdezz rá, akkor megtudhatod hogy mi a szitu.
2014. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!