Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak még rá? Szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még rá? Szakított velem 2év után azzal hogy másokat is meg akar ismerni.

Figyelt kérdés
Elköltözött a családjával több mint 100km-el arrébb. De én át mentem oda abba a suliba, ami nekem amúgy is sokkal jobb és még találkozni is tudnánk. Viszont ezt megtudta a családja ,és rá nem sokkal neten keresztül szakított velem, azzal az indokkal hogy másokat is meg akar ismerni. Miközbe jól elhülyéskedünk és jól el vagyunk és/vagy voltunk együtt. Neten próbál ismerkedni már más lányokkal, beszélget velük. De még komolyabbat nem talált. Minden nap beszélgettünk neten keresztül, mesél ugyan úgy. Ez a szakítás a nyáron történt.. hiányzik nekem még mindig. Hiába próbálom elfogadni és be beszélni magamnak hogy talán jobb lesz így, akkor sem megy. Annyi sok jó emlékünk van együtt annyira jó volt vele hogy nem akarom elveszíteni. Talán csak idő kell neki és újra össze akar jönni majd velem? Esetleg ha suli miatt ott leszek akkor megváltozhat a véleménye? ... előre is köszönöm annak aki elolvassa és próbál segíteni
2014. aug. 23. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, várnál egy olyanra akinek ennyire nem vagy fontos, és csak magára gondol? Bocs, de ha neked egy ilyen idióta kell, akkor várj rá életed végéig, addigra biztos megfektet jó pár csajt, megházasodik és elválik párszor, aztán talán visszatér hozzád ha már másnak nem kell. Ilyennel szóba nem állnék, nemhogy várni rá.
2014. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább ejteném ezt a fiút..

Sajnos,nem lehet elég fontos neki,és nem is szerethet téged igazán,ha azzal az okkal szakít veled,hogy másokat is meg akar ismerni.

Bele kellene törődnöd,és elfogadnád,folytatnod tovább az életed,mert ő nem az az ember aki téged boldoggá tesz...

Még jó,hogy szakított veled,és nem úgy okozott neked még nagyobb fájdalmat mikor még együtt voltatok...

2014. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!