Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hét múlva jön haza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét múlva jön haza, Magyarországra az exem, akkor találkozni akar, ő szakított. Mire számítsak? Azt mondta, át akarja beszélni a történteket.

Figyelt kérdés
Ezek szerint lehet megbánta, hogy véget vetett a kapcsolatunknak?
2014. márc. 24. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, hiányzol neki, de lehet, csak barátságot akar, csak a jelenléted is hiányozhat, nem feltétlenül maga a kapcsolat
2014. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet... az is lehet, hogy csak le akarja zárni véglegesen. Majd megtudod, ha találkoztok
2014. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért ne éld bele magad nagyon, lehet tényleg csak át akarja beszélni de nem akar újrakezdést. Viszont lehet a hiányod ráébresztette,hogy kellesz neki.

Majd kiderül! :)

2014. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én lezártnak tekintettem, mert egy hónapja egyáltalán nem beszéltünk, nem kerestem, és ő sem. Tegnap hirtelen felbukkant :D

Ja, és én vagyok a lány :)

2014. márc. 24. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Bucsuszexet akar.
2014. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztosan tudott vásárolni kint jutányos áron 20 kg kotont és nem akarja, hogy ráromoljon! (Szerintem ezt vedd kiindulási pontnak. Ezt akarja "átbeszélni". Ha hülye vagy bedölsz.)
2014. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kipenderített ! akkor nehogy már találkozz vele. Méltóság!

Lehet, hogy akar otthon (is) egy csajt akivel kufircolhat amikor hazaeszi a fene.

Kezdj új életet.

2014. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valamiért otthagyott anno, amikor mindene megvolt. Aztán kiment egy idegen országba, és ott most nagyon magányos lett, ezért visszakúszna hozzád. Aztán ha már nem lesz magányos, megint elhagy, hisz valamiért nem kellettél neki...

Hülye vagy, ha hagyod.

2016. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!