Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel a szex témát? Mármint azt hogy én szeretném már?

Figyelt kérdés
Számomra ez kínos téma, és nagyon régóta próbálom ezt kinyögni a páromnak, de végül csak nézek rá és a szavak nem jönnek... valahogy félek attól hogy ő nem akarja és beégek, nem tudom mit tennék utána. Félek hogy megváltoztatná a kapcsolatunkat ha felhoznám a témát. A kapcsolatunk egyébként 95%-ban tökéletes... azaz 5% pedig a szex, ami nincs egyáltalán. Felnőttek vagyunk, de elég gyerekesek, emellett félénkek is mindketten. Szóval ilyen fura emberek vagyunk... nem tudok mit tenni, max itt kérdezgetni, hátha valakinek van egy jó és értelmes ötlete.
2014. aug. 23. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Csókolózás közben kezdd el simogatni, és érzékien lehúzogatni a ruháit.
2014. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 ezt már próbáltam, de nem jártam sikerrel.
2014. aug. 23. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha felnőttek vagytok akkor gondolom mindketten tisztában vagytok azzal, hogy ennek be kell következnie egy egészséges kapcsolatban.

Soha nem mondtatok egymásnak erotikus töltetű szövegeket, amivel célozni lehetne bizonyos dolgokra.

Petting sem volt?

Mióta vagytok együtt?

2014. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miből van a barátod?Fából?
2014. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem megy irj neki egy emailt :-) egyik barátom mindig igy veszekedett a barátnőivel :-) vagy ha gondja volt leirta neki ...
2014. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki kerek perec hogy neked mi a problémád.. a párod kissé furcsa,főleg hogy a férfiak álltalában jobban akarják ezeket a dolgokat.
2014. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jóreggelt sz.opással nem próbákoztál még ?
2014. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!