Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban miket lehet csinálni a párotoknál unaloműzés szempontjából? Mármint amíg még nem jön be a képbe a petting, szex és társaik.20L

Figyelt kérdés
Pár napja vagyunk együtt. Ma megyek először barátomhoz. Filmezésen kívül jobb lenne valami ötletesebb dolog is.
2013. máj. 14. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sakk, kártya, Lovag és sárkány kockajáték, régi focimeccsek nézése, satubbi
2013. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bontsatok egy sört és dumáljatok.:) Amikor először volt nálam a barátom, mi konkrétan órákon keresztül csak fetrengtünk és pofáztunk.:)
2013. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akár beszélgethettek is. Szerintem feltaláljátok magatokat. És itt nem a szexre gondolok.
2013. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

dumalas minden hülye temarol, ami nem fontos (jobban megismered), regi vicces sztorik, es en is a jatekok hive vagyok.

De szep az idö is, mehettek piknik, kemping, allatkert es tucat mas.

2013. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Beszelgessetek, igyk iderül, ki mit szeret es ha van közös pont- vagy olyan, ami tetszik a masiknak is -, akkor csinaljatok, ennyi.

2013. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Miért, ha bejön a képbe a szex, akkor onnantól csak szexelni fogtok? Amellett is szoktak különböző tevékenységeket folytatni a párok együtt.
2013. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

van egy kérdésem: friss kapcsolat, unaloműzés?

Te vagy én vagyok agyilag zokni, netán gyönge elméjű, de ebbe most lehet beleszarni,mennyi időre tervezitek, 1 hónap?

ilyen számomra nincs, amit írtál, szóval miért van ez így? ez érdekelne, hogy alakult ez ki, mert ez a fontos? N

2013. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocs, én tettem fel rosszul a kérdést. Mivel még csak nemrég jöttünk össze, félek hogy ha ott leszek náluk,nem fogunk tudni mit kezdeni magunkkal,ezért szeretnék pár tippet. Nyilván nem 1 hónapra tervezünk, komolyan gondoljuk a dolgot mindketten.
2013. máj. 14. 12:26
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Amíg az ember zavarban van, nem tudja mit is kellene tennie, minden olyan idétlennek tűnik.


Szóval tudom miről beszélhetsz.

2013. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Társasjáték, logikai játékok, kártyázás, közös főzőcskézés, sütés. Illetve el lehet menni sétálni, eddig nem látott helyeket felfedezni.
2013. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!