Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első csókotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok? Mi ment át a fejeteken akkor?

Figyelt kérdés
Kicsit fura kérdés, csak most én elgondolkodtam az első csókomon és röhöghetnékem támadt az akkori gondolataimon, így kíváncsi lettem, hogy másoknak mi ment át, vagy éppen átment-e valami a fejében ekkor.

2014. aug. 23. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat nagyon fura volt,nem is tudom hogy mondjam,nem is reg tortent,
2014. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
nem igazán tudom, eléggé be voltam rúgva.
2014. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Hú még nem emlékszem rá...még meg se történt.
2014. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Eddig érdekes válaszokat kaptam :)

#3-as ne aggódj, egyszer meg fog történni és akkor tudni fogod mi ment át a fejeden :D

Várom a további válaszokat :)

2014. aug. 23. 11:35
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan, de minden bizonnyal arra gondoltam, mikor lesz vége, mert egyszerűen borzalmas volt.


18L

2014. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Én arra, hogy nem is olyan nagy szám ez, mint gondoltam, meg arra, hogy mennyire nyálas ez az egész..:D Jól esett, de fura volt, lehet mert ez volt az első, de szerintem a fiúval sem passzoltunk túlzottan. Azóta ezerszer jobbakat csókolóztam mással. :D
2014. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
szar volt. ez ment a fejemen át közbe: ez most komolyan ilyen szar lesz mindenkivel? vagy csak ez ilyen pancser?!
2014. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok.Aligha,ugyanis 19/f félénk vagyok.
2014. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem kb ez: "úristen,úristen,úristen! kajak vele csókolózok? nem hiszem el.annyira vártam h megtörténjen és most tessék. el se hiszem h tudom mit kell csinálni,nem is értem miért paráztam annyit. aaah ez zseniális,hányszor elképzeltem ezt már. várjunk csak,nekünk szólnak,lehet abba kéne hagyni."

és tényleg nekünk szóltak mert egy tök nagy társaságban álltunk és mindenki minket nézett :D és aztán egy félreesőbb helyen folytattuk; akkor meg: "szal ilyen csókolózni.annyira nem nagy cucc,igazából kicsit furi és pia szaga van a srácnak.vajon mennyit ivott? és miért mászik bele ennyire az arcomba? ennek ilyennek kell lenni vagy szarul csókol vagy én vagyok béna?"

összegezve ez ment át a buksimon :D 16/L

2014. aug. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Én nagyon izgultam hogy vajon jól csinálom e xd de nagyon örültem,mert olyannal történt,akit szívből szeretek. El se akartam hinni,hogy megtörtént :)
2014. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!