Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltabb lányok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb lányok mennyire riasztana el, ha egy 24-25 év közötti pasi, őszintén nyugodtan elmondaná, hogy nem volt még sikere nőknél, de most sokkalta érettebb férfiasabb, mint előtte?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot keresne, nincs olyan vágya, hogy bepótolja a tinédzser kori elmaradásokat.
2014. aug. 23. 11:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Az őszinteség mindig becsülendő, nem kell mindenkinek hősszerelmes hódítónak lenni.
2014. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Nem, eléggé zavarna. Inkább hazudjon és érezzem jobban magam, hogy már volt nővel, minthogy tudjam hogy még egy nőnek sem kellett. Aki olyan viráglelkű, hogy azt hiszi mindenben igazat kell mondani a világon (még ha ez elrontja, tönkreteszi az esélyeit is), az ebben a kérdésben eléggé menthetetlen, vagy önmagához hasonlóan viráglelkű partnerre van szüksége.
2014. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
nekem tetszene, hogy taníthatom új dolgokra, pedig én vagyok a fiatalabb. szerintem érdekes lenne:)
2014. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Önmagában a tény nem annyira zavarna, ha mondjuk nem az van hogy csak lúzer volt hanem nem érdekelte az egész. Az jobban zavar, hogy úgy érzi ezt feltétlen meg kell magyarázni mert akkor ő is cikinek tartja az egészet és jó eséllyel kompenzál.


Szóval összességében nem lenne szimpatikus, ha érett férfias az látszik akkor minek mondani? A szóban való bizonygatása pont, hogy bizonytalanságról és győzködésről árulkodik, ellenkező hatást ér el vele.

Az őszinteség meg fontos, de nem kell túlragozni meg megmagyarázni mindent, az bűzlik a bűntudattól meg az erőltetettségtől azt meg kevesen szeretik.

2014. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Arra értettem, hogyha esetleg szóba kerülne ez a téma és nem akar kamu történeteket kitalálni, ami szerintem egy idő után úgy is kiderül.
2014. aug. 23. 12:22
 6/27 anonim ***** válasza:
6%
nekem már nem hiányzik egy béna kezdő, meguntam őket, jobb a 35+ korosztály
2014. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolattól függne. Ha tényleg nem észlelem rajta a siránkozás, depresszió és az eddigi sikertelenségből adódó dolgokat, akkor igen, adnék esélyt.


Volt olyan srác (tavaly év végén volt), akivel semmi gond nem volt alapból DE az eddigi sikertelen kapcsolatok annyira felemésztették, hogy nem lehetett vele megmaradni. Nagyon csendes, visszahúzódó nő vagyok, de képes volt a legrosszabbat kihoznia belőlem. A végén már ordítoztam vele, pedig ez rám egyáltalán nem jellemző.


Szóval, eltértem a tárgytól. Adnék neki esélyt, de azonnal pattintanám, ha a különböző (súlyos) lelki problémáit észlelném. Itt gondolok az indokolatlan féltékenységre, számonkérésekre és tényleg komoly problémákra. És a "kedvencemre", amikor ül mellettem maga elé nézve és sérelmezi, hogy a nők ilyenek meg olyanok, meg miért nem szeretsz brühü-brühü.

2014. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én már tiszta lappal indítok a múlt elmúlt, ennyi. Van mikor rosszul esik, hogy több mindent elbaltáztam, de bennem van az, hogy nem lehet visszacsinálni, a jelen számít és tiszta lappal indítani.
2014. aug. 23. 22:25
 9/27 anonim ***** válasza:

De mit kell kamu történeteket kitalálni? Te úgy képzeled el hogy órákat beszélsz a korábbi kapcsolataidról? Egy normális férfi ismerkedés során és később is maximum pár mondatot szán a múltbeli nőire, de jellemzően csak annyit, hogy megmondja hánnyal volt.


Ha gyakorlod az óvszer felhúzást és megtalálod a hüvelynyílást az első alkalomnál, akkor meg senki nem fogja azt gondolni, hogy még soha nem voltál nővel.

2014. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Hiába a lepontozás, kérdező a további válaszaidban csak megerősítetted amit írtam. Magyarázkodsz. A nyilvánvalót nem kell mondani.
2014. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!