Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kavarognak bennem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavarognak bennem ilyen érzések ha rá gondolok? Pedig nagyon aljas módon elbánt velem.

Figyelt kérdés

Az exemmel néhány hónapot voltunk együtt. Az elején tökéletes volt a kapcsolatunk, majd maga lett a pokol és 180 fokban megváltozott a srác, rá sem ismertem.. Kijárkált egy más lánnyal, megcsalt és a barátai előtt elmondott engem mindennek. Egyszóval megalázott, de nekem még így is kellett, még így is őrülten szerelmes voltam belé. De láttam, h hiába küzdök érte, vagy teszek bármit is, nincs értelme, mert láttam, h ő ezt nem akarja, így hát elengedtem. Nagyon magam alatt voltam, mert nem értettem, h ami az elején olyan csodás volt, az miért lett ilyen, miközben én semmi rosszat nem tettem.

1-2 hónap múlva megismertem a jelenlegi páromat, akivel pár hete vagyunk együtt! Boldog vagyok mellette és érzem, h újra szerelmes vagyok (már nem élem bele magam annyira a dolgokba, mint ahogy az exemnél tettem, azaz ink. nem merem magam beleélni), de néha akarva-akaratlanul ha meglátok egy olyan dátumot egy papíron (lehet butaságnak hangzik), vagy akár a hétköznapokban pl. egy blokkszámlán, ami arra emlékeztet, h akkor még együtt voltunk, akkor mintha még mindig szíven ütne a dolog... Nem is beszélve egypár zeneszámról, amik a rádióban szólnak és amiket egy momentumhoz tudok kötni, h ekkor épp mit csináltunk, v hol voltunk mikor először hallottam ezt a számot stb... Elgondolkodok újra, h miért történt az ami és kicsit elszomorodom.

Viszont ha a párommal vagyok, akkor nem bánom, h így történtek a dolgok, boldog, szerelmes vagyok és nem szomorítanak el a múltban történt sérelmek. De akkor miért reagálok így a rá emlékeztető dolgokra? Nem heverhettem ki teljesen a történteket, vagy csak az okot akarom tudni, amiért így végződött a történetünk? Szerelmes már biztos, h nem vagyok belé, az 100%, mert érzem, h nem!!! Valakinek ötlete? 21/L


2014. aug. 23. 13:18
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez teljesen normális. Nagy volt a szerelem. Még nem léptél túl rajta teljesen. Ebben semmi szokatlan nincs, csak még a régi ott él benned.


Idővel és a mostani párod szeretettével el fog ez múlni. Csak türelem!

2014. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyesmi volt az én gondolatmenetem is :) Remélem igazunk lesz :) Köszönöm a választ!:)
2014. aug. 23. 13:23
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha valakit nagyon szeretünk és nagyon kötődtünk hozzá, akkor azt nehéz feledni... sok ember akár évekig is rágódik a régi szerelmen.


Neked most könnyebb a dolgod, mert van egy boldog párkapcsolatod. Így neked gyorsabban fog lezajlani ez a folyamat. Idő kell neked, és sok boldogság. Pár hónap és már nem fog nagyon megérinteni a régi.

2014. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem nem ő hiányzik, hanem csak az az érzés kavar fel, amit akkor éreztem iránta, mikor mindent rózsaszín felhő borított el... :) Mert ha rá gondolok, akkor haragot érzek amiért így bánt velem az utolsó másfél hónapban.
2014. aug. 23. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy cseppet sem szerelmes, csak elfogadod a másik felet. Természetesen magad bőszen próbálod igazolni és győzködni. Abszolút nem vagy még túl az előző srácon. Ha meg ebbe a kapcsolatban maradsz, mert nem akarsz egyedül lenni olyan magányos leszel, amilyenről most még csak hallasz, de tapasztalni is fogod. A mai eszemmel biztos kilépnék a helyedből ebből a kapcsolatból és az egyedüllétet választanám, mindaddig mig már a másik fél semmilyen érzést nem okoz bennem.
2014. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!