Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szeret, mint még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szeret, mint még senki, mégsem tudok benne megbízni. Ha már elképzelem, hogy egy másik lánnyal beszélget, attól is félek és egyből a legrosszabbra gondolok. Ha bízunk valakiben, fel se merül, h más is érdekelheti rajtam kívül. De hogy?

Figyelt kérdés

azt mondták nekem,ha bízunk a párunkban,fel sem merül,h más is érdekelheti őt. ezt h lehet?? el sem tudom képzelni,h létezik ilyen!! mit tegyek???


23 lány


2014. aug. 13. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Megint egy nő idióta hülyeségei miatt fog pofára esni egy férfi... Szegény :(
2014. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég valószínűnek tartom, hogy nem a barátoddal, vagy a kapcsolatotokkal van problémád, hanem saját magaddal. Szerintem az ilyen szinten bizalmatlan emberek többségének súlyos problémáik lehetnek az önbizalmukkal.
2014. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lynn326 ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólalóval.

NEkem is pontosan ez a problémám. Bízom a barátomban, de mégse. Tudom, hogy nem csalna meg, soha, nem olyan...de mégis úgy félek, hogy talál valaki nálam jobbat.

És igen rossz beismerni de az önbecsüléssel és a magabiztossággal van a gond. Nekem is tök mindegy hány pasi mondja h szép vagyok akkor se hiszem el. :D Ezen tudatosan kellene változtatni, de még én se jöttem rá teljesen hogy hogy. :)

2014. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lynn326 ***** válasza:
Bocsánat önbizalom akart az lenni. :)
2014. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!