Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudod leküzdeni azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudod leküzdeni azokat az érzéseket, amikor tudod, hogy a szerelmed mást szeret?

Figyelt kérdés
olyan,mintha egy kést forgatnának a gyomromban..
2014. aug. 23. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
idővel..........
2014. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem inkább *szívemben?(az jobb) :)
2014. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Iszonyat nehezen. Éppen én is így vagyok. Olyan mint ha szívem és a torkom és a gyomrom összeszorulna. Kegyetlen rossz. Idő kell neki, mire ezt meg lehet emészteni.
2014. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
így van.....
2014. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és ez biztos,h màr ìgy is marad?:)lehet még nincs veszve..
2014. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megpróbálok sz@rni a fejére. Tudom elég bunkó stílus, de nincs más, csak ez nyugtat meg. :(

Csajozok, ismerkedek, bulizok stb...

2014. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és közbe is rá gondolsz igen.... .:)
2014. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik. Addig viszon kurv*sz*r...
2014. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hosszú évek.
2014. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az idő mindent meggyógyít. Szerintem ismerkedni lehet, de semmi komoly... úgyis csak őt keresnéd a másikban egy ideig, de talán... eltereli a figyelmedet. Esetleg sport? levezetni a dolgot. Elmész futni, zenét hallgatsz. Vagy valami fürdőbe a barátokkal kikapcsolódni. Talán a legrosszabb ha otthon ücsörögsz egyedül :/ L
2014. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!