Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a furcsa gyomorgörcs vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a furcsa gyomorgörcs vagy gyomorideg mit jelent? Ha rágondolok arra, aki sosem lesz az enyém, vagy meglátok egy képet róla, akkor érzem.

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd tul rajta magad, ne kötödj már egy személyhez sem, ismerkedj, barátkozz. Saját magad stresszeled ezzel a tragikomédiával, micsoda szavak. Ha nem reális az a személy akivel járni tudnál, akkor szépen ereszkedjél le a földre és kezdjed meg reálisan felmérni a lehetőségeidet és ismerkedni.
2014. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakítás vagy "csak" szerelmes vagy valakibe?
2014. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi duplázásért én szakítás után éreztem ezt. Az, hogy nagyon szereted és teljesen ki vagy most lelkileg normális. Én is voltam ebben a helyzetben. Nehéz előre látni, nem tudsz másra gondolni csak rá, reggel felkelsz és az üresség fogad... Én elkezdtem elpakolni minden közös dolgot, ugyanazt éreztem amit te. Az írásokat, amit nekem írt, azt volt a legnehezebb, mert akkor még azt hittem őszinte szavak, aztán jött a hideg zuhany. Rémálom volt, nekem 2 hétig tartott ez, utána programot csináltam a városban, haverokkal, nagyjából elmúlt, de visszatér párszor, de már könnyebb leküzdeni ezt az érzést.
2014. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem pár hét és túl leszel a lányon/fiún (nem tudom, lány vagy fiú vagy?). és ha túl leszel már rajta, hidd el, eszedbe se fog jutni már... tudom, hihetetlen, de egyszer el fognak múlni az érzelmeid... :)
2014. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szakítás, 6 év után.
2014. aug. 23. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
ő szakított veled? hogyhogy szakítottatok? ha nem szeretnél, nem kell válaszolni, de érdekel :)
2014. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ő, mert már nem szeret.
2014. aug. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!