Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha aki tetszik rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha aki tetszik rendszeresen hozzád ér, akkor megszokod, és utána nem lesz semmi varázs, vagy gyomorgörcs?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Nemet, és kort is írjatok légyszi.
2011. nov. 10. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem múlik el a szerelem, akkor nincs olyan hogy megszokod, akkor mindig ott van az az érzés szerintem

18/L

2011. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát azért láttam olyat hogy még szerelmesek voltak 50 év után is :)


vagy


vedd példának azt hogy együtt élsz egy lánnyal 25 éven át, és még csak nem is gondolsz úgy rá :) majd reggel köszönsz neki : szia nővérkém :D:DD

2011. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy mondanám, hogy természetessé válik, és az lesz a rossz, ha nem ér hozzád. És akkor a gyomorgörcsöt esetleg már a hiánya fogja okozni, nem a jelenléte.


25/F

2011. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, igazad van, én is inkább ezt tapasztalom két év után:)
2011. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem múlik,el azt azok találták ki akik nem találták meg az igazi társukat,én is úgy gondolom természetes lesz az érintése,és a hiánya lesz az mikor rosszul vagy,görcsbe van a gyomrod.Bár én 2 év után még mindig izgulok,ha találkozunk pedig együtt élünk,és minden érintésénél libabőrös leszek,és bármikor megcsókol izgat.
2011. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt, együtt élünk, de még mindig borzasztóan jól esik a simogatása, érintése! Nem tudom, hogy el fog-e múlni valaha, de én nem szeretném!

22/N

2011. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!