Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet összeköltözni a párommal?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy a párommal érettségi után szeretnék összeköltözni. Elsősorban azért mert itthon pokol az életem. Apám egy agresszív alkoholista aki többször is kiakart dobni már.Anyám nem törődik velem,neki csak a húgom létezik.A húgom meg úgy beszél velem (és anyummal is sokszor) mint a kutyájával. Ez már jó ideje megy így és alig tudom elviselni. A párommal lassan egy éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Ő hozta fel,hogy érettségi után költözzek össze vele. Én ebbe legszívesebben belemennék de félek,hogy mi van akkor ha megun vagy ilyesmi.
2014. aug. 23. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lakva ismeritek meg egymást igazán. Ha van módod erre anyagilag, vagy ha vagy olyan máker, hogy a srác állná a rezsit meg minden mást, akkor vágjatok bele. Van egy olyan mondás, hogy ahol szarul érzed magad, onnan lécelj le. Nem számít az ismeretlen.
2014. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eltudjátok tartani magatokat akkor hajrá! Ha most szeretitek egymást akkor sem fog "kilakoltatni" ha szakítotok(javaslom ha veszitek a lakást akkor kettőtök nevére vegyétek)
2014. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a rizikó később is fent fog állni, szóval ne tartson vissza. Viszont ajánlom hogy minél előbb dolgozz hogy ne legyél teher, + meglesz tőle a biztonságérzeted.
2014. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre a szüleihez költöznék én is. 18 vagyok és még ő is csak most kezd majd dolgozni mert nemrég fejezte be a sulit.
2014. aug. 23. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj hozzá,ha lessz pénzetek akkor meg külön
2014. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!