Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire jöttök ki politika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire jöttök ki politikailag a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi pl. nagyon rosszul, mindig veszekszünk, mert én jobbos vagyok ő meg balos.

Ti nálatok, hogy van ez ?


2014. aug. 24. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nincs! Ez egy baromság, a politikának semmi helye egy kapcsolatban!
2014. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Jobbikost nem tűrnék meg a lakásba ahol élek. Ilyen szinten megvetem őket. Egytől egyik. Ostoba csürhe,aki rohan a vesztébe és fogalma nincs a történelemről.Ez a véleményem.
2014. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Jobbikos vagyok, de pont lesz*rom, hogy a párom milyen. :D Felőlem abban hisz, amiben akar, nem ettől lesz jobb, vagy rosszabb ember, kirakni meg eszembe sem jutna politika miatt. Nem is értem.

Szóval ez a különbség a kettes válaszoló és az értelmesebb egyedek közt (legyen az bármilyen politikai nézetű). :)

2014. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Jobbikos vagyok, ha esetlegesen egy baloldali lánnyal kerülnék össze, ész érvekkel meggyőzném a Jobbik valódi álláspontjával, ha ez után se ismeri el,csak vagdalózik hülyeségekkel, akkor menjen útjára, hiszen ha ebben nem értünk egyet, másban sem fogunk. Egy kapcsolat a közös harmónián alapul.
2014. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira hazafias vagyok, hogy csakis úgy megy a szex, hogyha egy Orbán kép engem figyel. A szex után is adózok, orgazmusonként 1500 forintot, ami a Nemzeti Szexuális és Pandakutató Alapba megy, hogy ezáltal még dicsőségesebb legyen a Nagyvezér és hazafias pártja.
2014. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3/4 vagyok, az én páromat tökre nem érdekli a magyar politika, EP-n szavazni sem volt, érthető okokból tehát győzködni sem szükséges semmiről. Most akkor dobjam ki, mert nem kimondottan Jobbikos?

Minden pártban, és minden párt szavazói közt vannak tök DEBILEK. Ezek az emberek nem a pártvallásuk miatt idióták, hanem mert így születtek, vagy fene tudja miért. Aki idiótának született, azzal eleve nem kezdek párkapcsolatot, ha viszont simán másban hisz, akkor nem értem, miért lenne ez kizáró tényező.

Tökfőzeléket főzöl, a párod nem szereti, kidobod? Ugye nem... És erre jön az a válasz ugye, hogy a kettőt nem lehet összehasonlítani, mert a politika sokkal nagyobb fajsúlyú, meg blabla, de az a helyzet, hogy ha az illető nem minimum pártelnök valahol, akkor rohadtul mindegy, hogy ő, Kis Pista a 2/14-ből kire szavaz.

Aki emiatt eldob egy alapvetően működő kapcsolatot, az egyszerűen önsorsrontó.

2014. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen szinten nem érdekel a politika. Nem ismerem a pártokat, nem tudom, melyik mit akar, nem voltam szavazni, hozzá se tudnék ehhez szólni. Ha a szüleim beszélni kezdenek róla, felállok és arrébb megyek, mert nem érdekel. Hónapok óta van párom, jóval idősebb nálam, bizonyára érdekli valamennyire a politika, de még soha nem beszéltünk róla. Szerintem ennek nincs keresnivalója egy kapcsolatban.
2014. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő fideszes, én pedig még nem találtam meg azt a pártot, amelyik egyezne a nézeteinkkel, szóval szó szerint értve politikailag egész jól kijövünk :) Ha az eszmékről beszélünk, már nem ez a helyzet.
2014. aug. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!