Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyit bírhat ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit bírhat ki maximum egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 250 kilométerre élünk egymástól, nagyon szeretjük egymást. Találkozni legjobb esetben havonta tudunk, megígértük egymásnak, hogy kitartunk egymás mellett, amíg nem lesz lehetséges közelebb kerülni egymáshoz. Legközelebb egy év múlva, legkésőbb viszont csak 4 év múlva kerülhetnék olyan iskolába, ami olyan helyen van, ahol 1-2 naponta találkozhatunk. Rengeteg távlati célunk van és van miért kitartani, de nem tudom, mennyire fogjuk kibírni hosszútávon egymás nélkül.


15/F


2014. aug. 24. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

És most következnek a Tények:

1) 250 km-re laktok egymástól

2) Azt ír/mond, amit akar

3) Úgysem tudsz róla, miért ne kavarhatna mással?

4) Egy idő után valamelyikőtök megunja az egészet.

2014. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
15 évesen felejtsd el. És ezt nem rosszmájúságból mondom. Komolyan, és aggódva.
2014. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Eh, az én távkapcsolati barátom Spanyolországban lakik... havonta SE tudunk találkozni...
2014. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1: Bizalom nélkül nem működik eleve a dolog és ez nálunk kölcsönösen is megvan. Ismerem és tudom, hogy nem csalna meg soha senkivel.


#3: Ugyan miért? Miért kellene neked aggódnod értem? :)

Azért, mert nem vagyok 18, tudok ép ésszel gondolkodni és tudom mit szeretnék.

2014. aug. 24. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, mit szeretne, mégis csak a legritkább esetben történik úgy a dolog.

15 évesen tök felesleges távkapcsolatba belelovalnod magad.

2014. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mint már említettem, véleményem szerint 15 évesen is gondolkodhat egy ember éretten, és ez esetben úgy gondolom, megeshet az is, hogy netalán az a bizonyos személy lesz az igazi. És igenis, nem felesleges, mivel szeretjük egymást. :-)
2014. aug. 24. 22:07
 7/16 A kérdező kommentje:

Mellesleg nem a "Megéri-e belevágni egy távkapcsolatba?" kérdést tettem fel, hanem azt, hogy mennyit lehet ilyen állapotban kibírni. Nem kioktatást vártam, hanem tapasztalatokat és véleményeket ezzel kapcsolatban.

Elnézést ha bunkó vagy lekezelő voltam, de akkor is ez a véleményem.

2014. aug. 24. 22:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, már eleve kételkedsz, te saját magad.

Akkor miről beszélünk?

Igen-igen, 15 évesen én is érettebb voltam, még a mai 27 éves énemnél is.

De persze nekem mindegy, hogy te hány évet áldozol fel egy 90%-os valószínűséggel zsákutcát jelentő kapcsolatra.

2014. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezzel a véleményemmel válaszoltam. Nincs perspektíva a dologban. Pár hónap, mire elmúlik a rózsaszín köd. Plusz pár hónap, mire megunjátok, hogy nincsenek közös programjaitok. Plusz pár hónap szenvedés, mert egyikőtök sem akarja megbántani a másikat.

Aztán az egyiknek jön valaki más, szerencsés esetben mindkettőtöknek, és véget ér a sztori.

2014. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jól mondod, 90%-ban tényleg jelenthet zsákutcát, de akkor azt kell hogy mondjam, mi kivételek vagyunk. Nem kételkedek, tudom, hogy képes(ek) vagyok/unk végigcsinálni, csak érdekelt mások személyes tapasztalata ezzel a dologgal kapcsolatban. Kibírnánk, mert tudjuk, hogy nem végleges távkapcsolatról van szó, hanem ideiglenesen kell kibírni és utána együtt lehetünk a szó szoros értelmében.


Te leírtad a dolog egyik lehetséges végződését, a rosszabbat. De az éremnek mindig 2 oldala van és jelenleg úgy érzem, simán megérné mondjuk 5 évet feláldozni, mert utána lehet, hogy 10-szer ennyit élünk majd le egymás mellett.

2014. aug. 24. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!