Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a távkapcsolat kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a távkapcsolat kevés szexszel? Várom a tapasztaltak véleményét.

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban ismerkedtem meg a párommal! Attól számítva decemberig havonta taliztunk. Utána májusig nem a körülmények miatt! Mindennap beszélünk telefonon vagy skypeon. Érzem, hogy nagyon szerelmes belém és én is szeretem őt. Rákérdeztem, hogy bírja e szex nélkül. Azt mondta igen. Régen se sűrűn csinálta stb... Szóval általános véleményekre vagyok kíváncsi.

2014. aug. 17. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtatok múlik, de minél hamarabb oldjátok fel a helyzetet, mert hosszútávon nem egészséges!
2014. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Halott ügy.. Ahogyan az összes távkapcsolatos h.lyeség is, kivételek persze vannak, százból a kettő. Kevés az esélye, hogy működjön..
2014. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást nincs akadály, de én a helyetekben idővel a távkapcsolatból normál kapcsolatot építenék :)
2014. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban?Én 4évet voltam a páromnal.Igyan úgy távkapcsolat.Minden második 7vége együtt ha jól jött ki.A szex hiányát bírtam,s Ő is.Viszont más miatt szakitottunk.
2014. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én kizártnak tartom.

29/F

2014. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinrem nem nagyon. Ráadásul ott van az, hogy hogyha megkapja ugyanazt a szeretetet/figyelmet egy olyan személytől aki közelebb lakik, akkor.annak nehéz ellenállni.
2014. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
elég abszurd ..
2014. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 2 éve élek így. Van hogy egész hónapban nem tudunk találkozni, utolsó rekordom 3 hónap szex nélkül. De ezt már nem nevezném kapcsolatnak ami köztünk van.
2014. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, működhet, csak rajtatok és a hozzáállásotokon múlik az egész. :) Párommal másfél éve vagyunk együtt, 200 km van közöttünk és nálunk is kevés az ilyen alkalom.
2014. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is működött évekig, munka miatt, úgy tudtam, én vagyok kb a 8. nő az éltében, szakított mert én hülye meg akartam lepni egy látogatással, amiből fene nagy botrányt csinált, persze mással k*rt, és utána az arcomba vágta, hogy már legalább 60-70 nőt megdugott addig. Szerinted?
2014. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!