Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz egy nő ellenállhata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy nő ellenállhatatlan?

Figyelt kérdés
Ha kérhetném egy kicsit bővebben kifejteni :)
2014. aug. 24. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2014. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kisugárzásától.
2014. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

jó alak, szép arc, jó illat, ápoltság és csinos ruha.. véleményem szerint


bár nekem már akkor is ellenálllhatatlan ha kerek a segge

2014. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Amikor rajtam fekszik, nyertem?
2014. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, hogy sokaknak a kisugárzásom tetszik.
2014. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a kisugárzást ,hogyan lehet befolyásolni ?
2014. aug. 24. 23:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak belülről jön a kisugárzás. Légy önmagaddal elégedett, tudd az értékeidet, és szeresd önmagad.

Fogadd el magad úgy, ahogy vagy!

2014. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Önmagamat adom, vidám vagyok, optimista és a jó dolgoknak élek. Ez sokaknak már elég. :)

#5 voltam.

2014. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem vagy 10/10-es csaj, elég ha 7-es vagy de ha kedves, aranyos, megértő vagy akkor egyből elcsábíthatod a pasit. Nem egy olyan lányt ismerek, akire nem úgy nézek, hogy fú milyen jó lenne őt megdönteni, hanem azt látom benne, hogy bárcsak hosszútávon ilyen barátnőm lenne. Nem minden a külső. Azért mennek sokan a külsőre, hogy nagyobb jampik legyenek. Persze kevés manapság jó lányt találni.


Nálam nem kell, hogy egy csajnak Jennifer López segge legyen, nem kell, hogy úgy rázza mint Shakira, nem kell, hogy hatalmas dudái legyenek. Ha kedves, aranyos, jószívű, nem érzi magát rosszul a konyhába, nem issza le magát minden pénteken és flörtöl másokkal, ha egy hullámhosszon vagyunk már ellenállhatatlan :)

2014. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy a festék az öltözködés is sokat számít..

A jó alak a szép arc meg a hosszú combok..

[link]

Így már érted??

2014. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!