Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulek Péter kérdése:

Lányok! Ti milyen pasira vágytok? Szerintetek hogyan viselkedik egy normális férfi, illetve ha kapcsolatban vagytok ő milyen hogyan szerettetek bele?

Figyelt kérdés
köszi előre is :)
2014. aug. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy ideális férfi magabiztos, van humora, és nem úgy csinál, mint a mai fiatalok zöme, hogy fotózgatja magát egyvégtében az okostelefonjával. Van neki stílusa is amellett, hogy jól öltözködik, és nem játsza a swag YOLO b*z*t, mint annyian mások. Tudja mit akar, és képes legyen tenni azért, hogy elérje a céljait. Megértő, és úgy véleményez dolgokat, hogy másokat nem bánt meg. (Gondolok itt magamra, ha valami számára zavaró dolgot csinálok, akkor nem leugat, hanem pl. ilyesmit mond: "Kérlek ne csináld ezt, mert nekem ez nem esik jól." ) - szóval meg tudjuk beszélni vele a problémákat. Legyen figyelmes. Legyen valamennyire sportos, hogy közösen is tudjunk sportolni. Mondjuk kocogni, ilyesmi... Intelligens (nem túliskolázott, hanem eléggé értelmes ahhoz, hogy bármilyen helyzetben feltalálja magát.) Mindezek mellett megbízható és ő is bízzon meg bennem. NE CIGIZZEN! Azt hiszem nagyjából ennyi. :)
2014. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon értelmes lány vagy :) remélem megtalálod a párodat :)
2014. aug. 25. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerencsére megtaláltam az ideálisat. Nagyon jól nevelt, az első találkozásunkkor kezet csókolt nekem amin meg is lepődtem. Szeret beszélgetni, jó humora van, érdekli is amit mondok és nagyon szeret bókolni. Úgy tudom talán leírni a viselkedését mint egy aranyos kiskutya. Alig várja hogy találkozzunk, imád hozzámbújni, és olyan édes hatalmas szemekkel tud nézni ha nagyon akar valamit vagy bocsánatot kér.
2014. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hazudik, már fél siker!
2014. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező te nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed, viselkedés alapján választanak párt.

Vonzalom alapján választanak, ahogyan te is.

2014. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!