Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan valjam be neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valjam be neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Egy srac kb. ket eve probal osszejonni velem, de en mindig visszautasitottam, most rajottem, hogy valojaban mit erzek iranta es beszeretnem vallani neki, hogy szeretem, hogy tegyem?

2014. aug. 25. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságátá, beszélgessetek. :) Ez már egy jó pont, legalább tudni fogja, hogy érdeklődsz iránta.
2014. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha próbálkozott és most te akarsz amit észrevesz gondolom örülni fog.Legalábbis én örülnék az biztos a helyében
2014. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyében ezek után megfontolnám, hogy összejöjjek-e veled... mert hát azért férfi-büszkeség, meg tartás meg miegymás... szegény srác! 2 év! Hát ezek után azt mondanám, hogy 'kisanyám, ez a hajó elment. De nem mindenki olyan, mint én. Viszont most kétség kívül nem neked kell várni a csodát, hanem megmondani neki. Szerintem az egyenes, őszinte út a legrövidebb. Beszélgess el vele kettesben és mondd el mi van.
2014. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!