Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elintézett a kozmetikus, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elintézett a kozmetikus, és pénteken jön haza a barátom. Ugye elmúlik addigra? Így nem találkozhatok vele.

Figyelt kérdés
Borogatom kamillával, ugye el fog múlni? Rég nem láttam, és még elég friss kapcsolat.
2014. aug. 25. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szétverte a fejed vagy mi?
2014. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szörnyű gondok! :-)
2014. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, pár napon belül elmúlik és szép leszel :)

L

2014. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Péntekig simán.
2014. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi?
2014. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szerdán megyek,és sztem nekem is elmúlik péntekig:)Nekem általában 2 nap kell:)A lényeg az,h ne kenj rá semmit,hagyd szellőzni;)

nyugi ;)

2014. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem marta le a teljes felső rétegét a bőrödet akkor talán. De az írásod alapján tuti igen. Ugyanis egy jó kozmetikusnál már másnap sokkal szebb, és közvetlen kezelés után is simán ki tudsz lépni az emberek közé.
2014. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én lesz.rnám, hogy a barátnőmet ilyen formában "elitézték"-e. Ettől függetlenül szeretném és örülnék, hogy vele lehetek.
2014. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha szeret akk nemfogja érdekelni milyen az arcod...:)
2014. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 liza6789 ***** válasza:
huh tudom h milyen érzés mert nekem is ég a fájdalomtól az arcom mikor kijövök onnan. nekem 1 hét mire teljesen jo lesz de péntekig jobban fogsz kinézni . esetleg ha nagyon durva a helyzet akkor tegyél rá alapozót :)
2014. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!