Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha sosem leszek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha sosem leszek túl rajta? Hogy menjek így haza?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal májusban és eléggé megviselt a dolog.

Ezért fogtam magam és elutaztam, jelenleg is külföldön vagyok. De ahogy közeleg a nyár vége, egyre rosszabbul leszek. Nem voltam azóta otthon és a barátomról senki nem beszél nekem. Megnéztem az adatlapját (2 hónap után!) és egy lánnyal eléggé jóba lettek.

Mindenki azt hiszi, hogy oké vagyok, csak buliztam, vásároltam, szórakoztam, pihentem és napoztam az utóbbi időben és próbáltam nem rá gondolni. De ahogy leszáll majd Pesten a gép, ugyanott leszek, mint amikor elindultam. Megfogadtam, hogy elfelejtem és találok valakit helyette. Hát ez nem jött össze egyáltalán.

Nem tudom, mit tegyek. Úgy érzem, mintha a lehetetlenre várnék... Évek óta ő volt az, akire vágytam és olyan jó volt minden, amíg együtt voltunk.

Ő volt a Tökéles Srác és legszívesebben haza se mennék, hanem maradnék az Los Angeles-ben, vagy tök mindegy nekem, hol, csak távol tőle és a népszerűségétől, meg a tökéletességétől.



Szerintetek van olyan, hogy valaki képtelen túljutni egy szakításon?


2014. aug. 16. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugorj át bronxba
2014. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SullaFelix89 ***** válasza:
Tijuanába menjél ne Bronxba az közelebb van.
2014. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Maradj kint, keress munkat, kezdj uj eletet.
2014. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha megtehetted h emiatt külföldre utazhattál akkor maradj is ott.
2014. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
MERT MENEKÜLTÉL.Fejben rendezd ezt le,addig nem fog menni.Mehetsz bulizni,meg pasizhadsz,de ez csak egy idejik feletetti.
2014. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még tanulok, nem dolgozom.

És az a legrosszabb, hogy neki nem is hiányzom.

2014. aug. 16. 19:13
 7/10 anonim válasza:
Szerintem még nem igazán zártad le magadban a dolgot. Először is gondold végig hogy mit szeretnél..szereted-e még vagy csak a jelenléte hiányzik hogy legyen melletted valaki?! Ha viszont szereted akkor járj utána van-e valakije, lehet hogy ő is ugyanúgy szenved mint ahogy te. Viszont ha nem akarsz már tőle semmit akkor nincs mese el kell felejteni. Szerintem gyere haza keresd fel a barátaidat,bulizz,ismerkedj,éld az életed! Nem megoldás az ha elmenekülsz a problémáid elől.
2014. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Linó03 ***** válasza:
Ha tanuló vagy, akkor koncentrálj a tanulásra, ha már nem, akkor öld az időt hasznos munkába, csak este gondolj rá egy kicsit. Azt se sajnálkozva tedd, hogy elmúlt, hanem örülve, hogy volt egyáltalán, és a szándék legyen benned, hogy rendezed az érzéseidet. Baromi nehéz, de nekem be szokott válni. Aztán az idő majd segít. Addig is olyat csinálj, ami hasznos, mert akkor nem veszik el ez az idő, és majd később, ha valaki mást zársz a szívedbe és vele foglalkozol, akkor annyival előrébb leszel.
2014. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:

Amíg magadban nem zárod le a dolgot addig akár a világűrbe is kilőheted magad, akkor se fogod feledni, ez sajnos időt igényel! Minél hosszabb és minél jobb volt egy kapcsolat annál tovább tart kiheverni.

27F

2014. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
5-ös vagyok.Nem is fogsz neki hiányozni,mert túltette magát rajtad,amit neked is kellene,nem itt depizni.Álj fel és élj.
2014. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!