Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nő vagy akkor ezt mindenkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő vagy akkor ezt mindenképp el kell olvasnod?

Figyelt kérdés
Vannak olyan nők akik tudnak szeretni egy olyan férfit akit eddig életében minden más nő csak kihasznált? Vagy minden nő úgy van összerakva, hogy csak az a férfi kell neki amelyikért, sorban áll már több nő? Sajnos azzal vert meg a sors, hogy túl megértő, türelmes, és jószívű vagyok. És ezért cserébe csak kihasználást kapok mindig a nőktől. Alap helyzetben nem vesznek észre a nők,nem állnak szóba velem, de ha egy nő olyan helyzetben van, hogy kihasználták, megalázták a férfiak, és ettől padlóra került, elment az önbizalma, akkor egyből észreveszi az én jószívűségemet, és egyből jó vagyok neki. Csak az a baj, hogy csak addig vagyok jó, amíg attól, amit adok neki, megértést, törődést, odafigyelés, vissza nem tér az önbizalma, és akkor jön az, hogy már nem is kellek neki, hanem KB eldob, mint más a használt zsebkendőjét, és lecserél egy nagydumás, menő, macsó férfire. Kedves nők a mind ilyenek vagytok, hogy a jószívű férfiak csak akkor jók nektek, amikor bajban vagytok, és amint elmúlik a baj, akkor már nem kell a szeretete, a megértése, a törődése? Vagy vannak olyan nők is akik ezt keresik egy férfiben, és ezért tudnak szeretni egy férfit, és csak én vonzom be mindig az életben az olyan nőket, akik csak kihasználják, hogy ilyen vagyok?

2014. aug. 25. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

En nem vagyok ilyen szerintem

Nekem pont jo lenne mindug :)

2014. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak még ilyen nők.

Az én páromat eddig még minden barátnője, élettársa, volt felesége is megcsalta. Minden kapcsolata azért ért véget, mert a nő félre lépett.

Ugyan az a "hibája" mint neked.

Kedves, aranyos, gondoskodó, türelmes. Sokat dolgozik, hogy a párjának mindent megadhasson.

Minden tulajdonságát szeretem, kivéve a sok türelmét. Mert mikor már a sarkára kellene hogy álljon és azt mondania, hogy: Na most már elég asszony!! Ő akkor is hallgatott, remélte, hogy a nő észre veszi magát. De nem veszi. Akkor meg magába fordul a párom aztán hagyja folyni a dolgokat.


A kapcsolatokban törődni kell egymással és ebbe a törődésbe az is beletartozik, hogy egymásra pirítunk, ha úgy látjuk a másikkal kezd elszaladni a ló.


Te is állj szépen a sarkadra!

A nőknek kell a törődés, de néha nem olyan, mint amit te nyújtasz, hanem más féle. Érezni kell, mikor kell gyengéd odafigyeléssel kényeztetni a másikat és érezni kell mikor kell rászólni, hogy: Szedd már össze magad!!

2014. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is ne általánosítsunk kérem :)

Másodszor ha ilyen gondolkodással leírod magad , hogy "addig kellek még vigasztalódik majd elhajít, lecserél" addig úgy lesz.

Harmadszor lehet te is hibás vagy rossz helyen keresgélsz ill. Bevonzod a megtört pátyolgatásra szoruló lelkeket akik miután összeszedik magukat lépnek is a macsóhoz. Vannak magabiztos jóravaló hölgyek is akik pont az ilyen tulajdonságokkal felvértezett férfiakat preferálják mint te .

2014. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak ha a korábbi kapcsolataiból származó csalódottságát nem vetíti ki rám. Kegyetlenül hangzik, de nem fogom más keresztjét hordozni. Volt már ilyen, exem előző 2 barátnője megcsalta, ezért nem igazán bízott bennem a kezdetekkor, végül ezt sikerült megoldani, nem ezért lett vége de nagyon tönkre tudja vágni a kapcsolatot ha valaki akarva/akaratlanul a jelenbeli párját bünteti a múltbeli hibáiért.
2014. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak még ilyen nők akik értékelik a te tulajdonságaid,ebben biztos vagyok.

Én nemtudnák kihasználni egy olyan férfit mind pld,te vagy nem hagyná a lelkiismeretem.

Aki nem becsül meg egy te hozzád hasonló férfit az egy hüly.e liba.

2014. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eldobott, mint nem szeretett beléd, illetve már egy köszönésre se méltat?
2014. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz emberek között mozogsz.
2014. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:

Legyél férfi, kapd össze a tökeidet, egy nő se szereti ha állandóan ki van nyalva a segge (illetve nagyon kevés). Nekem volt egy exbarátnőm, ő neked való lenne, nagyon érzékeny, romantikus lány volt, neki pont a hozzád hasonló palik valók. Én nem bírtam vele sokáig, mert nem vagyok az a kifejezetten gondoskodó, másikat gyagyázó típus.

27F

2014. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!