Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem lehet olyan barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lehet olyan barátom, amilyet tényleg szeretnék, akkor mindenképp be kell érnem azzal, aki "jut"?

Figyelt kérdés
Nem a pénzes, kigyúrt szőke herceget várom, csak olyat szeretnék, akihez tudok vonzódni és tudom szeretni. De ha nem találok ilyet, főleg, akinek én kellenék? Akkor is be kell érnem olyannal, aki iránt nem érzem valójában azt, amit kellene, ha nem vagyok vele boldog, amennyiben nem szeretnék vénlány maradni és hogy megbélyegezzenek meg mindenfélének?
2014. máj. 20. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és próbáltam így lánnyal de nem tudtam vele szexelni és borzalmasan éreztem magam :(
2014. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy vagyok én is. Arra a bizonyos kémiára vágyom, a bizsergésre.

Nem fogom lejjebb adni, ezt szeretném megélni. Felesleges lenne szerencsétlen srácot áltatni, ha egyszer nem vonzódom hozzá úgy. Várok.

2014. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkinek sem kell beérnie azzal ami jut, sőt egy ilyen kapcsolat nem csak neked rossz, de a másiknak is, elég undorító húzás. Azt viszont megteheted, hogy ha van olyan, aki nem tökéletes, de elég szimpatikus, kicsit jobban megismered, mert lehet, hogy egy idő után tökéletesnek fogod látni.
2014. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SOHA nem add alább mint ami téged boldoggá tenne (és ezt az élet minden területén érvényesnek tartom). Lehet hogy a cél érdekében változtatnod kell majd dolgokon (pl. magadon) és SOKAN megpróbálnak majd elbizonytalanítani (pont azok akik beérték a sz.rral) de ne törődj velük. Egyedül lenni pedig még mindig jobb mint társas magányban.

Egyszer élsz, hát élj úgy ahogy szeretnél!

2014. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!