Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú első csók történetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú első csók történetek? Kérhetnék párat?

Figyelt kérdés
Aki ír az írja oda az akkori életévét amikor elcsattant életének első csókja. :)

2014. aug. 25. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
2013.december 27-én.Már együtt voltam a fiúval,de ha meg akart csókolni nem engedtem.Aztán egyszer csak magához húzott, meg fogta a csípőmet a szemembe nézett és megcsókolt.Nem tudtam,hogy mi van, szóval nyitva volt a szemem és csak álltam.Tök cikinek éreztem,szóval megöleltem Utána már leesett,hogy mi van, szóval átkaroltam a nyakát és már én csókoltam meg. Visszagondolva tök aranyos lehetett.Egyébként ő volt az első barátom. 2013.11.08-2014.05.02.-ig voltunk együtt.Én szakítottam vele,mert félig távkapcsolat jellegű volt az .írok.Egyébként még mindig nem tudom őt kiverni a fejemből.Még mindig szeretem,de nem annyira mint régen.Valamelyik héten pedig beállított,hogy újra szeretné kezdeni,én pedig nemet mondtam, mert tudom,hogy nem menne.Kicsit bánom,de majd csak találok egy másik fiút aki elfeledteti velem.Hiszen,még csak 15 vagyok. :)
2014. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
A fiú baráti társaságával voltam meg én is vittem 2 barátnőmet, és egyszer csak szólt, hogy váljunk le egy kicsit, a többiek ellesznek nélkülünk is. Kicsit sétáltunk aztán leültünk egy kerítés szélére. Elég zavarban voltam meg hogy őszinte legyek nagyon fáradt is mert alig aludtam és akkor közelebb húzódott hozzám és átölelt :) A mellkasára hajtottam a fejem és mondtam neki, hogy ez nagyon jó érzés és már nem is fázok :) Kicsit így beszélgettünk aztán az arcunk nagyon közel került egymáshoz és hát akkor megcsókolt :) Utána megkérdezte, hogy milyen volt (tudta, hogy ez volt az első csókom) én meg csak annyit tudtam kinyögni, hogy "jó" és szorosan megöleltem :D Ezek után még egyszer megcsókolt és a barátainkhoz már kézen fogva mentünk vissza :)
2014. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

11-es válaszoló vagyok.

12-es ez,nagyon aranyos :)

2014. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

köszönöm szépen :D nem is lehetett volna jobb az első csókom :)

12-es voltam

2014. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
70%

Huu.:)

En nagyon paraztam 14 evesen, hogy vajon milyen lesz az elso csokom, tuti elrontok valamit, meg hogy hogy kell. Az osztalyban a baratnok kozul en voltam az egyetlen aki meg nem csokolozott akkoriban.

Vegul 15. eletevemnek vege fele jartam, es elmentem egy fesztival szerusegre, ahol megismertem egy 25 eves fiut, (akkor bacsinak neeveztem szerintem.:)) elegge felenk voltam). Elbeszelgettunk, borozgattunk ott baratokkal, este meg mondtam, hogy megyek haza, o meg felajanlotta hogy hazavisz autoval, en es a baratnom nemet mondtunk, ugyanis kozel laktunk, meg amugysem ulunk be mas autojaba igy majdnem ismeretlenkent. Hazakisertuk a baratnomet, o feluton lakott, aztan hazakisert engem es az utcankba vaksotet volt, jott a bucsuzas ideje es puszi-puszi. aztan megcsokolt. Kb. szohoz sem tudtam jutni, megvoltam lepodve es ott picit beszelgettunk meg, elmondtam hogy hat nekem ez volt az elso csokom, szoval izee. Aztan vegul bejottem a hazba, elmondtam Anyumnak, o mar ismerte a tagot regebbrol, talan tanitotta vagy valami hasonlot mondott.:) Egyaltalan nem ellenezte, pedig hat azert van egy kis korkulonbseg koztunk.:D Azota is joba vagyok a taggal, mivel kulfoldon melozik es ritkan van itthon igy nem sokszor talalkozunk, de mikor talalkozunk es epp egyikonknek sincs senkije, akkor megismeteljuk a csokos sztorit.:)

2014. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Hát nekem az első csókom az úgy volt,hogy: Én és 3 fiú barátommal egy stégen voltunk(az egyik fiú már régóta nagyon tetszett). A másik két fiúval nagyon jóban voltam és ők tudták hogy bejön nekem a fiú. És láttam hogy elkezdenek beszélni aztán beugrottak a vízbe és azt mondták hogy átúsznak a túloldalra. Mind a ketten mondtuk, hogy mi maradunk. Aztán elkezdtünk beszélgetni meg minden. Közelebb ült hozzám és átölelte a derekam. Aztán meg odahajolt és megcsókolt. Aztán felállt és belelökött a vízbe. Ott is megcsókolt egy csomószor.
2015. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam ő 27. egy fesztiválon találkoztunk, aztán leültünk beszélgetni. ő meg közben a combomra tette a kezét, elkezdett simogatni, én is őt. végül az ölébe vett, simogatott, és megcsókolt :) nagyon nagyon jó volt.
2015. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%

Sziasztok.

Az egész úgy kezdődött, hogy nővérem barátja szülei és a mi szüleink ismerkedte, meghívtak minket vacsorára karácsonykor.Miután ettünk mi 'gyerekek' (nővérem,barátja neki a húga és az én öcsém) fölmentünk az emeletre társasozni, XBoxozni.Nővérem barátja,Robi kérdezte hogy van-e tervem szilveszterre.Mondtam hogy nem hívtak sehova, és szerintem nem is fognak, nem vagyok se népszerű se szép.Robi mondta, hogy az ő és a 17 éves öccse haverja, nekik a barátnői át jönnek szilveszterkor, csapunk egy házibulit megkért hogy jöjjek el.

Mondtam hogy majf megkérdezem szüleim de szerintem nem engednének el egyedül.Meg nem szeretnék egyedül buszozgatni, de a húga ,Rebeka fölajálotta hogy a szobájába van pótágy aludjak ott.Elfogadtam.

Szilveszterkor lejött értem kocsival nagyon rendes volt még csak 4 óra volt a vendégek meg 8 kor jönnek, hát nővéremmel csináltunk nasikat, mentünk boltba vettünk piát cigit.

Annak ellenére hogy Robi megígérte hogy nem iszok elég szépen berúgtam 1 óra felé azt sem tudtam ki vagyok.

Ismertem ott már pár embert az egyik 22 éves fiú mondta hogy nem messte van a háza és van egy velem egyidős öccse.Nem igazán figyeltem rá mert nem voltak ép gondolataim pár perc múlva hozta is az öccsét, beinvitált minket egy üres szobába ahol rz a bedzélgetés zajlott le köztünk:

Én:Mi a neved?

Ő:Dávid.Neked?

Én:Evelin.

Ő:Szép név.

Én:Köszi.Szülinapomra kaptam.Van baratnőd?

Ő:Nincs.

Én:Nekem sincs barátom.Csókolóztál már?

Ő:Nem.

Én:És akarsz.

Ő:Még szép.-

És egyszerre egymás felé hajoltunk és.megcsókoltuk egymást.Előszöt csak szájra puszik voltak aztán átment nyelvesre.Nem csak ültem hanem simogattam beletúrtam a hajába átkaroltam a nyakát.Ő nem csinált ilyet...ez az ez az egy dolog ami nem tetszett az első csókomban.

Aztán másnak csak délután mentünk haza addig Rebekával bejelöltük facebookon segített hogy mit írjak neki.Kb.Két hétig beszélgettem aztán rájöttem hogy milyen hülye egy gyerek.Így visszagondolva várhattam volna még hülyeség volt.

Nem jöttünk össze és nem is akarok vele,de hallottam hogy érdeklődik utánam Rebekánal.

Na mindegy.Kicsit josszúra sikeredett, de hát írónak készülök, muszály kifejeznek minde érzésem. :)

14/L

2017. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!