Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám gyakran lek urváz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám gyakran lek urváz ha ideges. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azért ide írtam mert itt sokan vannak.


Szóval anya le szokott kur várni engem, pedig nincs rá oka. Most is ezt mondta mert mérges volt rám vmi miatt. Nekem ez nagyon fáj. Azt mondja éretlen kis ri banc vagyok, minden fiú annak tart.


Pedig még szűz vagyok... Igaz pár fiúval már csókolóztam de 17 évesen ez nem bűn.. Nem vagyok könnyen kapható. Neki már ez ri banc dolog..


:( Hogy kezeljem a helyzetet?


2014. aug. 26. 00:59
 1/10 Mszoszi ***** válasza:
ülj le anyukáddal beszélni, és kérdezd meg hogy miért gondolja ezt rólad!
2014. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerős ez a kérdés, mintha már láttam volna.
2014. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát beszélgess el vele.
2014. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Keverj nyugtatót az italába... Vagy fogadd el, hogy anyukád elmebeteg és nem érdemes azzal foglalkozni, amit mond.
2014. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem is az vagy. Pacsi!
2014. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sajnállak az anyád miatt. apád mit szól hozzá?
2014. aug. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végül is mindenki másra keni a saját tulajdonságait...:D
2014. aug. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ettől még nem vagy az, ne aggódj!

És szerintem azért mondja, mert valószínűleg ő annak tartotta magát, vagy biztosan tett valami olyan dolgot hasonló idős korában, ami a mai napig nyomja a lelkét.


Én a helyedben visszaszólnék, hogy a saját lelki gondjait ne rajtad töltse ki, attól HA (ezt hangsúlyozd ezt a HA szó) ő tett kur--ás dolgot fiatalkorában, még nem jelenti azt, hogy te is olyan vagy.


Ezután majd jön egy nagy ajtócsapkodás és fejmosás, de szerintem magába fog nézni.


Sajnálom, ez tök rossz lehet :( de kitartást!


25N

2014. aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy volt kire ütnöd.
2014. aug. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
" Anya, légyszives ne magadból indulj ki. Lehet hogy téged ilyen korban már százan felcsináltak, de engem még senki ;)" Sarkon fordulsz és lazán lelépsz. Aztán kivág otthonról szóval ne csinálj ilyet :)
2014. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!