Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon féltő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon féltő, gondoskodó, össze fog törni, ha elmondom, hogy megerőszakoltak mielőtt mi találkoztunk?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 02:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak még jobban fog szeretni és gyengédebb lesz hozzád.
2014. aug. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel várjál kicsit, míg már kellően közálltok egymáshoz :).
2014. aug. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem is ilyen jelzőkkel illetett előző barátom, de az rohadt biztos, hogy telibe verném azt a tagot
2014. aug. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
barátnőm* lol
2014. aug. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ne mond el neki, teljesen felesleges, csak frusztrálná, és lehet, sőt több mint valószinű, hogy a kapcsolatotok is rámenne. Aki nem élt át ilyet, az úgy sem tudja, hogy milyen, és segíteni se tud, sajnálkozóra meg szerintem nincs szükséged. Egyedül kell megoldanod ezt.
2014. aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem rossz hatással lenne rá. Ha így is nagyon félt és gondoskodik, elképzelhető, hogy ezután beteges féltésbe menne át a dolog. Nem enged el sehova, nehogy valaki megint megerőszakoljon, nem mehetsz el a barátnőiddel bulizni, mert nincs ott, hogy megvédjen, nem mehetsz el egyedül egy boltba, iskolába stb.
2014. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezen jó ha elgondolkodsz:


Másik ember/társ/barát vállaira ilyen terheket sosem teszünk, ezt neked kell cipelned.


5-ös voltam

2014. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam el senkinek a mai napig. Csak sokszor látja rajtam, hogy valami bánt, pörög az agyam, és nem hiszi el, hogy nincs semmi.
2014. aug. 26. 11:23
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen mondd el neki.


már csak a szexuális életetek miatt is, hogy jobban figyeljen oda rád.

2014. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a párkapcsolat, ahol titkokat kell tartani, egy rossz párkapcsolat.
2014. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!