Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még ennek folytatása?

Figyelt kérdés
Pár napja ismerkedtem megy egy sráccal, buliban mindketten kissé ittas állapotban voltunk. Beszélgettünk, aztán smár stb. (azért nyúlkálás sehova, meg nem kötöttünk ki ágyban. Még akkor elhívott egy randira, aminek örültem is. A randi viszont elég furcsán sikeredett nem fogta a kezem, éppen csak puszi. Végig beszélgettünk, ismerkedős randi volt. Rákérdeztem, hogy találkoznánk máskor és csak annyit mondott, hogy majd megbeszéljük. Most kissé tanácstalan vagyok, hogy mit is kéne tennem. Lehet megbánta, hogy megismert?

2014. aug. 26. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány nap telt el a randi óta? Keresett-e azóta? Nyugodtan ráírhatsz. Ha tegnap találkoztatok vagy pár napja, akkor még kereshet.

Sok minden lehet belőle. Biztos nem bánta meg, de lehet, hogy nem jöttél be neki eléggé.

2014. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enis igy gondolom, varj meg egy par napot es ha nem keres, akkor hagyd. Valoszinuleg csak a pia miatt kezdett ki veled
2014. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap volt, akkor várok pár napot.
2014. aug. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!