Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így? Lehet ennek még folytatása?

Figyelt kérdés
1 hete szakított a barátom velem (5,5 évig jártunk, ő 29-én 23 éves vagyok),azzal az indokkal,hogy már elmúlt a szerelem,nem érzi jól magát a kapcsolatban és nem akar becsapni.Azt is mondta,hogy tartani akarja a kapcsolatot,mert beleőrülne,ha nem tudná mi van velem,ha nem láthatna,nem hallhatná a hangom. Ezért szinte minden nap találkozunk (ő jön hozzám),felhív telefonon minden nap,afelől érdeklődve hogy vagyok,de minden másról is beszélünk. Ha találkozunk megölel,puszit ad (társaságban is-közös baráti társaságunk van). Én még szeretem és újra is szeretném kezdeni. Szerintetek miért viselkedik így? Lehet ennek még folytatása? Kélek válaszoljatok! Előre is köszönöm!
2011. júl. 31. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Mást dug.

Azt hittem ennyi összejött.

2011. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van valakije, de ha esetleg nem jön össze az neki, akkor még azért jó leszel dugni.


És azért akarja tartani a kapcsolatot, hogy mikor szerzel vki mást helyette, mert akkor az már b@szni fogja a csőrét.


Felejtsd el és kerüld el jó messzire...


Tudod a felmelegített hamburger már nem az igazi.


Szvsz ez a kapcsolat megdöglött...

2011. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Unokatestvérem és a barátja is hasonló szituációban voltak, szakítottak több év után, nézelődtek más felé de félév után újra összejöttek, a hétvégén költöztek össze! :))


Biztos,h van remény, ha ilyen sok ideig együtt voltatok.. Biztos mindkettőtöknek fura a helyzet, mindketten gondolkoztok, mi legyen, hogy legyen tovább.. Kicsit próbáld meg szerintem tartani a távolságot és ha közeledik továbbra is hívogat,akkor egyértelmű,h szeret még..

Vagy beszéld meg vele,hogy most, hogy érez irántad és,hogy van-e még esély a folytatásra.. Ne húzzátok egymás idegeit :)

2011. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes, el sem tudom képzelni, miért eped el a látványodért és a hangodért.
2011. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. válaszadónak: Megkérdeztem tőle, hogy mit érez irántam és azt válaszolta,hogy szeret,de már nem szerelemmel. Azt is kérdeztem tőle,hogy lát-e esélyt a folytatásra. Erre azt válaszolta,hogy most nem, de ha látna is rá esélyt,akkor sem mondaná el, mert nem akar áltatni. Azt mondja neki is rossz a szakítás, de hosszútávon így lesz jó...
2011. júl. 31. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Van valakije (vagy volt) és így már nem tud őszintén úgy a szemedbe nézni, hogy együtt vagytok. Viszont mivel hivatalosan nem vagytok együtt, ezért neki így könnyebb... szerintem ez a helyzet sajnos.
2011. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18:28: Micsoda bullshit duma, innentől kezdve tuti hogy szúr valakit ezerrel.
2011. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szinte pont ugyan ilyen helyzetben vagyok,és kb. nekem is ezeket mondta a párom.Velem 4 év után szakított!Az biztos,hogy nincs senki más az életében ez biztos de most nem részletezem honnan tudom.Ezzel csak azt akarom mondani,hogy egyáltalán nem biztos,hogy mást dug vagy ilyesmi.Én is szeretném visszakapni őt,mást nem tehetek mint,hogy időt hagyok neki.Eddig nyaggattam,hogy hiányzik stb...de így csak el fog távolodni úgyhogy ne tedd!Én hiszek a szeretet erejében és nem adom fel!Nem tudom segített-e valamit amit írtam.Mindenesetre kívánom,hogy sikerüljön visszakapnod őt!
2011. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az előző kommentelő vagyok.Annyit még,hogy azért viselkedik így mert egy normális ember!Tisztában van,hogy te szenvedsz és mivel ő is szerelmes volt beléd és annyi együtt töltött év után nem lehet csak úgy elfelejteni a másikat!Hidd el neki is nagyon nehéz!
2011. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebbol szerintem nem lesz mar semmi komoly .... csak esetleg szex ha nem ugy jonnek ki a lepesek a masik csajjaval ,felejtsd el !
2011. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!