Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A büszkeség vs szerelem?

Figyelt kérdés
Ha képbe jön egy harmadik a párod meg hezitál,hogy melyikőtökkel akar lenni,végül elküldöd a fenébe,ő összejön a másikkal,de közben visszaakarna hozzád jönni,mit tennél? Ha még valahol szeretnéd,de ezzel megbántott.
2014. aug. 26. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem adnék neki még egy esélyt, ha már hezitálnia kellett, hogy kit válasszon akkor nem szeretett eléggé.

19/L

2014. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem megbántott, hanem megalázott és semmibe vett. Nehogy visszafogadd!
2014. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Egyrészt, ha ezt megcsinálta veled, akkor én nem várnám meg mi lesz a következő húzása, esetleg megint bejátssza.


Másrészt egye meg a szarát amit kevert, gondolom nem olyan jó vele mint vele. Ha van egy kis tartásod, szóba se állsz vele. Milyen dolog már ez? Te jó ég. Inkább keress valaki normálisabbat.

2014. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a hármashoz.
2014. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

Előtte kell megbeszélni a gondokat és szakítani ha kell, nem akkor, amikor már képben van a harmadik. Igazságtalanul várják el ilyenkor h a másik döntsön ő harcoljon. Kivel? Egy testtelen "ellenséggel", aki új, érdekes és még nincsenek hibái?

Esélytelen.

2014. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Büszkeség és nem engedném vissza, mert a bizalom onnantól kezdve megszűnt.
2014. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha visszafogadod, az első 2 nap még rózsaszín lesz, mert hálás és boldog lesz, régi új leszel, de ez elmúlik és ismét jönnek a problémák na és egy újabb 3.....

én is elkövettem ezt a hibát, bár bevallom másodjára nem fájt annyira és könnyebben túltettem magam rajta és megtanultam: ha valaki menni akar menjen, de tudja nincs visszaút. Ez a kemény valóság, majd megtanulod te is.

szeresd magad, ne hagyd, hogy megalázzanak!

2014. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem is a büszkeségem miatt utasítanám el, hanem azért, mert egyáltalán hezitált, hogy én vagy valaki más... ez azt jelenti számomra, hogy alapból nem szeretett. Tehát nem fogadnám vissza.
2014. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!