Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megláttad, és azóta sem telik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttad, és azóta sem telik el nap úgy, hogy ne gondolnál rá. Mikor lehetőséged volt közelebb kerülni hozzá, meghátráltál. Vissza út? Nincs!

Figyelt kérdés

Már 1 éve tart,gondolok rá minden nap,az érzés nem halványul. Mikor lehetőségem lett volna közelebb kerülni hozzá,elmenekültem,mert féltem,hogy szerelmes leszek,ő pedig nem viszonozza majd,hisz nem volt egyedül...féltem,hogy nagyon megsérülök.

Azóta én is kapcsolatban élek, de nem szeretem a páromat,csak a "régire" gondolok...elrontottam,de nincs vissza út. Nem merem keresni,a büszkeségem kérdéseket tesz fel: Mért nem ő keres???

Ezt hova tegyem...egyszer csak megszűnik a gondolatomban,vagy...Vagy???:)



2013. márc. 25. 10:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben közel is kerültem egy férfihoz, nem sérültem, mert viszonozta az érzéseimet, de mégsem lehetünk együtt. A mai napig csak őt szeretem, de már soha nem kerülhetek hozzá közel :(
2013. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hogy hivnak, kedves kerdezo?
2013. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Miért nem kerülhetsz hozzá közel? Messze lakik? Nincs telefon? Nem a büszkeségeddel van a baj, csak félsz közeledni, mert azt hiszed átver. Lehet, hogy így van, de nem tudod, amíg meg nem kérdezed tőle. Én is voltam így, hogy nem tudtam mit gondol a másik, aztán megkérdeztem és kiderült. A biztos rossz is jobb a bizonytalanságnál, legalább tovább tudsz lépni.
2013. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mért nem lehettek együtt??? A nevemet nem árulom el...:)
2013. márc. 25. 10:32
 5/27 anonim ***** válasza:

Hasonló a szituációm:


95: Közép iskola első napja, megláttam azt a lányt, elragadott. Nem mertem lépni, szimplán csak jóban voltunk, neki is, nekem is lett időközben kapcsolatunk, még beszélgettünk is róla.

99: érettségi, mindketten szabadok lettünk, léphettünk, végül is léptünk is, többször randiztunk, de végül az ominózus első csók előtt, akkor, amikor egy lépést kellett volna előre lépnem, inkább hátra léptem. Tudtam, csak mindent elrontanék: Ő Szegedre, én Bp.-re mentem tanulni, így nem működött volna. Még pár évig leveleztünk, de találkozni soha többé nem találkoztunk. Az egész be nem teljesült dolog emléke, a maga misztikusságával ma is bennem van, ezt sosem akarom elfelejteni. Nem gondolok rá annyit, mint te, boldog vagyok úgy, ahogy vagyok, feleségem, gyerekeim vannak.


Nem kell, hogy legyen vissza út. Nekem 14 év távlatában ez a legkedvesebb emlékem.

2013. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

A név kédező vagyok.


Mindegy akkor.. csak engem elhagyott egy lány pont egy éve, és még mindig bizakodom, hogy visszajön.. ciki, de ez van. :)

2013. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Tudod mi motoszkál a fejemben? Hogy ő mért nem keres meg? Lehet,hogy csak én éreztem úgy,hogy közelebb kerülhetnék,miközben ő férfi...érted...

És van barátnője,nem is merek írni neki...

2013. márc. 25. 10:34
 8/27 anonim ***** válasza:
A buszkesegeden soha ne muljon...az elet rovid.
2013. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Név kérdezője: Tuti nem én vagyok, én nem hagytam el a fiút..nem is volt az enyém.:))
2013. márc. 25. 10:36
 10/27 anonim ***** válasza:
Még mindig igy vagyok, pedig stimmel, Ő is úgy érezte hogy nem voltam az övé. Na mindegy, nem zaklatlak, tuti nem te vagy.. nem is tudom miert gondoltam ezt.. :))
2013. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!