Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig illik maximum a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig illik maximum a barátomnál tartózkodnom időben, hogy ha őt is a szülei tartják el?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért nincs megszabva?! :D

:/

2014. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a barátom azt szeretné, ha minimum 1 hétre mennék...
2014. aug. 26. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg szívesen látnak :-P Ezt neked kell érezni ... De van egy mondás, hogy a legjobb vendégből is elég 3 nap ...
2014. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülők sok esetben örülnek, ha a gyermekük a barátnőjével náluk van és szivesen látnak vendégül, akármeddig, ahogy Te meg a barátod akarjátok addig.
2014. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátom gyakran marad nálunk egy hetet is, nem lakunk közel annyira így nyilván ha jön, nem csak 1-2 napot marad. Én is voltam már náluk több napot, nem hiszem, hogy ez zavarna egy szülőt. Apám azt mondta, a barátom akármeddig maradhat ha jön, csak ne költözzön oda.
2014. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából érdekes helyzet állt elő... mégpedig az, hogy 22 éves lévén el kell költöznöm a szüleimtől... nem hajlandóak tovább segíteni semmiben... a barátom meg 1 hetet ajánlott, persze vannak itt-ott még ismerősök, barátok, ahol 3-4 napot lehetek hébe-hóba, de ez se megoldás... viszont a barátom szülei jó anyagi helyzetben vannak, de azért mégis 1 személlyel többet kell etetniük.
2014. aug. 26. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor keres munkát és segíts be. Vagy keress munkát és a párod is, vegyetek ki egy albit és kérjétek néha az Ő szüleinek a támogatását. Ne mindig!!
2014. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő dolgozik. Pestre akar költözni, és magával visz engem is ezt megígérte.
2014. aug. 26. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan amíg egyikőtök családjánál sincs belőle konfliktus és amíg szeretnél vele lenni. Nekem pl. az agyamra ment mikor két naponta mentünk tőlünk hozzájuk és viszont, mert nem akart túl sokáig nálunk lenni meg "otthon is kell lenni" (miközben a szülei egy rossz szót sem szóltak miatta).
2014. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!