Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam élni még a reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam élni még a reményt vagy felejtsem el? Van rá esély, hogy meggondolja magát és megkeres?

Figyelt kérdés
Az estémet egy olyan férfival töltöttem, aki fontossá vált a számomra. Sosem éreztem még magam senkivel sem ilyen jól és felszabadultan. Elmondta és éreztem is, hogy kölcsönösen jól érzi magát velem és boldog lenne mellettem. Úgy érzi mégsem tudna komoly kapcsolatot kialakítani velem, anélkül, hogy megbántana. Nem hiszi, hogy eltudná engedni a "kicsapongó" életét annak ellenére sem, hogy megakar komolyodni.
2014. aug. 26. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esély,h megkeres,arra meg mégnagyobb,h idővel megcsal.
2014. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az este még csak most kezdődik:DD
2014. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jó duma! "nem hiszi,hogy el tudná engedni..." Ő mégsem érezte olyan jól magát veled,hogy ezt megtenné érted.Szóval még csajozni fog,amíg meg nem találja azt a nőt aki megszelíditi.
2014. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!