Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá, hogy meggondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy meggondolja magát a barátnőm? 23F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eléggé tanácstalan vagyok már a helyzetemben, remélem van valakinek ötlete rá;

4 évig jártunk a barátnőmmel, és most eléggé úgy tűnik nekem, hogy itt a vége, pedig én ezt nem szeretném!


Voltak problémák, amiket sajnos nem megoldottunk, hanem hagytunk egymásra rakódni, ezért megbeszéltük, hogy próbáljuk meg külön... Sajnos az ember ilyenkor jön rá, akár kívülről is szemlélve a problémákat, hogy milyen egyszerűen meglehetett volna oldani őket. Ezt megmondtam Neki is, de Ő most már azt mondja, hogy egyedül szeretne lenni... Átmentem hozzá a ruháimért, de azt mondta, hogy hadd gondolkodjon... 1- másfél hét eltelt, de változás nem történt...


Ha pedig szeretnék erről beszélni vele, zavarja a téma, feszült lesz, stb... Nem akar erről beszélni...


Szeretném folytatni, de elég kellemetlen várni látszólag a semmire... De még is rossz arra gondolni, hogy mással tovább lépni...


Lehet ebből még valami?


Köszi előre is!


2010. jún. 26. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Annyi esély van rá,mint arra hogy Győzike elnök legyen.
2010. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Érdemes volt megszületned!

2010. jún. 26. 22:53
 3/17 anonim ***** válasza:
felejtsd el... még te érte csorgatod a nyálad őt addig teherbe vágták má vagy nyócan :)
2010. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Uhh... Zavarja a téma? Ennyi év után? Nem volt köztetek kicsit rossz a kommunikáció? Nagyon sajnálom. A 2. bár paraszt, de annyiban igaza van, hogy ne könyörögj, akár mennyire fáj, sajnos az nem fog segíteni. Nem gondolkodtál még rajta, hogy te hol hibáztál?
2010. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hááááát szivem, ahogy olvastam sajna nem sok esély van rá :/ ha már külön vagytok az már régen rossz...sőt ha még gondolkodási időt is kért és feszélyezi őt a téma akkor...ííí, hát sajnálom nemsok esélyt látok a folytatásra.és őszintén szólva értelmét sem látom,mert ez a kapcsolat már sohasem lesz a régi.el kell felejtened-tudom az nem olyan egyszerű,de ez van...találsz majd egy sokkal jobbat is mint ő csak még nem így gondolod,hidd el.nem érdemel már meg téged! :)))
2010. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hol rontottad el, kérj egy utolsó randit, vidd el egy puccos helyre vacsorázni (mégha nem is ilyen a lány), vigyél virágot és csokit, és mondd el neki, hogy érzel. Ha ez sem hat, akkor sajnos vége. :( 23/L és azért osztom az észt, mert 6 éves a kapcsolatom (ma ez elég ritka).
2010. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22:57 és 59 egybe!
2010. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A kommunikáció abszolút jó volt, megbeszéltük, hogy a problémákat megosszuk, de a végén kissé elhanyagoltuk egymást, ez a baj, az elején ő próbálkozott; akkor én találtam úgy, hogy jobb lenne külön, de ahogy "megvilágosodtam" rájöttem, hogy könnyen megoldható lenne a helyzet, de most a helyzet megfordult...
2010. jún. 26. 23:03
 9/17 anonim ***** válasza:
2. 22:59 vagyok, én ezt nem hagynám a helyedben, velünk is volt ilyen. Ahogy írtad is: elhanyagoltátok egymást. Udvarolj! Az nőnek még nem tett rosszat! Veszteni nem veszthetsz. Küldj egy csokor virágot futárral, és írd meg, amit ide írtál: az "elején nem gondoltad így, de mostmár rájöttél mit veszíthetsz el!" Csak segíteni próbálok. :D
2010. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Csináltam neki már saját kezűleg ajándékot, írtam neki levelet is, amiben mindent leírtam, hogy mi volt bennem akkor, és most. Tetszett neki mind a kettő, legalább is azt mondta... De úgy néz ki nem akarja folytatni, vagy legalább is nem tudom, nagyon jól leplezi a gondolatait, érzéseit...:(

Köszi, hogy írtál!

2010. jún. 26. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!