Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretném visszakapni?

Figyelt kérdés
Szeretném visszakapni az exemet akivel pár éve azért szakítottunk mert sokat hisztiztem mivel első kapcsolatom volt tapasztalatlan voltam. Neki most már van egy új kapcsolata. Ennek ellenére ő keresett meg és úgy tűnt hajlik arra hogy újrakezdjük csak fél már felrúgni a kapcsolatát. Mindig tesz utalásokat arra hogy mi ketten újra összejöhetünk de nem lép. Úgy érzem ebbe beleőrülök mert ha nem viselkedett volna úgy, (többször meg is csókolt) vacillált hogy mi legyen kettőnkkel, akkor könnyebben túllépek rajta hogy nem futok olyan szekér után ami nem vesz fel. Most kitalálta hogy barátok legyünk bár találkozni nem mer mert akkor nem úgy viselkedik. De sajnálja a jelenlegi kapcsolatát. A szívem szakad meg hogy elveszítettem csak azért mert régen hisztis voltam mert első kapcsolatom volt. Azóta a többi kapcsolatomban már nem volt rám jellemző ez, és most sem vagyok az vele. Mit tegyek? Szerintetek van még esély?
2014. aug. 26. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2014. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak az exe barátodon mulik, mivel ha otthagyja a mostani barátnőjét összejösz vele. Beszélj vele és mond meg ha szakit akkor ujrakezdhetnétek. De viszont ha nem szakit akkor Te legyél határozott és zárd le vele a dolgot és küld el, ne bizonytalankodj, ha ő nem hagyja ott a barátnőjét, akkor a továbbiakban ne flörtölj vele.
2014. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő már nem mer kockáztatni velem. Bár hajlik rá néha hogy újrakezdjük, de mindig megijed. Nagyon fáj hogy anno én kezdeményeztem a szakítást de tényleg sokat hisztiztem és nem akartam bántani őt.
2014. aug. 26. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Ha akarna már rég melletted lenne. Szóval ne etesd magad.
2014. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz vele, de vigyázz, hogy ne húzódon sokáig a dolog. Ha egy ideig nem akarj, akkor már nem is fog veled újra összejönni. (engem egy évig is hitegettek)
2014. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdező- ha ő már nem akar összejönni veled, akkor neked nem kell ezen rágni magadat, akkor szépen kezd elfelejteni őt, és ne ápolgasd a kapcsolatot vele.
2014. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!