Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem megalázott nagyon de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megalázott nagyon de én szeretném visszakapni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
lefeküdt egy ''barátnőmmel'' meg hazudozott de én akkor is szeretem és vissza akarom kapni viszont most nem beszélünk..felhívjam vagy mit csináljak??nem bírom nélküle.ez van...
2014. ápr. 3. 01:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer megalázott,akkor miért akarod még te magad is lealázni saját magadat? Ne tedd, mert megfogod bánni!
2014. ápr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
de én nem bírom nélküle....
2014. ápr. 3. 01:49
 3/34 viktorvarga ***** válasza:
21%

jokis barátnőid vannak:)emberek barátjáról...?v hogyis van ez az indián közmondás?:)(szerintem a tehibád,elkerülhetted volna)

jo hat megdugta mostmár mindeggy,mond neki h ha visszajön 3 asba is bennevagy :)ne hagyd ha szereted,ezen nevetni fogtok 20 évmulva.

2014. ápr. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
kívánom szeress valakit egyszer tiszta szívből és tegye meg ezt veled megnézem akkor is ilyen poénosan fognád e fel.ja ne haragudj te férfi vagy nem tudod mi az hogy szívből szeretni:))) jóéjt neked.
2014. ápr. 3. 01:58
 5/34 A kérdező kommentje:
megnézném*
2014. ápr. 3. 01:58
 6/34 anonim ***** válasza:
85%

"te férfi vagy nem tudod mi az hogy szívből szeretni"


-.-

2014. ápr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 viktorvarga ***** válasza:
21%

hányszor jártam énis így.csak szerinte ma te hibád.ha a barátnőd egy ku rva minek engedted a férjed közelébe.

neked is jóészakát

2014. ápr. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy a férje ?:D


Akármilyen nehéz, ne hivd fel. Ő nem szeret téged ez egyértelmű.

2014. ápr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

nem engedtem a nemférjem közelébe.velem ez először fordult elő de az én hibám..akkor ha veled ez már 'hányszor' előfordult szerintem akkor az inkább a te hibád mint ez ami most velem..életembe először..de lényegtelen..pici az agyad sajnos.jóéjt.


de én nem bírom nélküleeeeeeeee.keressem fel személyesen vagy hívjam fel vagy mit csináljak ez volt a kérdésem..

2014. ápr. 3. 02:10
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Neked pici az agyad.

Keresni?? ezek után? Nem csak ő alázott meg, ezzel te is lealázod magam. Jaa... hogy már nincs hova lealázni..

2014. ápr. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!