Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már igazán szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már igazán szerelmesek? Éreztétek, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
Első szerelemnél esélyem sincs ilyet érezni? De honnan lehet tudni? Tudom, hogy nem lehet megtanulni érezni és nem lehet elmagyarázni ezeket a dolgokat, de mégis arra kérnélek benneteket, hogy valami indokot mondjatok, hogy miért ő, honnan tudod?!
2014. aug. 26. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen

első szerelem

ezt érzi az ember

2014. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csak rá tudsz majd gondolni
2014. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos csak annyit felelhetek, hogy érzed.
2014. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos voltam...
2014. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyszer éreztem ilyet. Talán. De bizonytalan voltam. Imádtam minden porcikáját, a személyiségét,láttam a hibáit,kellett hozzá egy idegzet,de szerettem így is.

Aztán mikor jól átvert, megalázott és a pofámba hazudott,rákellett jönnöm,h tényleg nem ő az.:D

2014. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha lehet így mondani: úgy érzem, mintha nekem ő lenne az igazi, csak neki éppen én nem vagyok az.

Egy 4 éve viszonzatlan szerelem.

2014. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
minden szerelemnél azt hiszi az ember hogy ő az igazi. ettől szerelem a szerelem. aztán rájössz hogy már megint nem az
2014. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálam, mint utóbb kiderült az első szerelem, nem volt igazán szerelem, csak fellángolás.


A mostani párom az, aki úgy érzem, tényleg nekem való. Nagyon figyelmes, és megértő. Mindent meg tudunk beszélni. Ha valami problémánk van, nem veszekedünk hangosan, hanem megbeszéljük, hogy mi nem tetszik, hogy lehetne máskor ezt másként csinálni stb. Ilyen még soha nem volt pl. egy kapcsolatomban sem. Ha vele vagyok, akkor érzem magam igazán teljesnek. Hasonló az ízlésünk sok kérdésben, de mégsem vagyunk ugyanolyanok. Nem adjuk fel saját magunkat a kapcsolatunkban, mégis meg van a harmónia. :)

19/L

2014. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen voltam már igazás szerelmes..éreztem is h Ő az igazi...amig többször át nem vert,meg össze nem törte a szívemet!
2014. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen.
2014. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!