Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan johetek ossze a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan johetek ossze a volt pasimmal?

Figyelt kérdés

5 honapja szakitottunk...

szeretnek vele megint osszejonni...de nem merem megszolitani mert felek hogy utal...amugy nem tudom mit erez... :((((



2014. aug. 27. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok?

Nem hiszek a felmelegített káposztában.

Öt hónapig külön voltatok, harag, gyűlölet, fájdalmak. Ezekből nem lehet újra jó kapcsolatot kialakítani.


Lépj tovább.

2014. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ki szakított kivel , mi volt az oka , ki kezdeményezte a szakítást ? Kevés az infó. Még még még.
2014. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pff.. szerinted véletlenül szakítottatok?
2014. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1:

Pedig a káposzta úgy a jó! :-P

2014. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En szakitottam...Par lany miatt....folyton ott voltak vele kesobb az olebe ultek...ezt o nem engedte ugyhogy eljott velem setalni es en szakitottam vele ezert....
2014. aug. 27. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem biztos, hogy értem.


Nem engedte, hogy az ölébe üljenek más lányok, úgyhogy elment veled sétálni, te pedig szakítottál vele ezért?

2014. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem csak untam hogy folyton vele vannak ...es o nem velem...
2014. aug. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!