Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a pasimmal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a pasimmal, és nem akar utoljára szexelni. Miért ilyen nyomi?

Figyelt kérdés
Én kezdeményeztem, de közös megegyezés volt. Végül is annyi, hogy évek óta együtt vagyunk, és már tönkrement az egész kapcsolat... mintha kb. lakótársak lettünk volna, akik imádják egymást, de úgy, mint egy öreg házaspár. Már vagy 2-3 hete nem, pedig csak a napokban szakítottunk, és nem értem, miért esne annyira nehezére................. tudom, hogy szeret, én is még őt, imádom a testét.......... és olyan jó lenne. :(( De megingathatatlan.
2014. júl. 4. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Éheztet... :P
2014. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
csak rosszabb lenne
2014. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ő is ezt mondja, meg hogy nem tud csak szexként gondolni az egészre, mert rám gondolna közben, és attól fél, elbőgné magát................
2014. júl. 4. 17:43
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez ám a férfi xD Én a helyében úgy megdugnálak, hogy utána lábra se tudnál állni egy ideig, hogy tudd mit hagysz ki a továbbiakban. 24/F
2014. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Ne merje akkor férfinek nevezni magát. Nem szexel és még bőg is?

Jobban is teszed hogy elhagyod.

2014. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó, valahol megértem őt is, hogy minél hamarabb túl akar lenni az egészen, meg hogy nem akarja felkavarni a dolgokat, de.................... nem hiszem el, hogy egy utolsó együttlét ne esne jól neki. Főleg, hogy ennyire kívánom... Amúgy emiatt is szakítottunk, hogy nem voltunk igazán egy hullámhosszon, meg hogy én domináltam főleg a kapcsolatban... Á, mindegy, csak szar érzés így, mert nem ér rám senki, egyedül poshadok a szobában, és reggel óta csak a fürdőig jutottam.
2014. júl. 4. 17:53
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

"Ne merje akkor férfinek nevezni magát." - miért is?


Azért mert a mai elkorcsosult nézetek szerint egy pasi nem mutathatja ki az érzelmeit? Nos, én csak sajnálni tudom azokat, akik képtelenek arra, hogy kimutassák az érzelmeiket.


Amúgy meg én is pasi vagyok, de soha nem is volt, és nem is lesz egy éjszakás kalandom! Szerintem szégyen, aki annyira se tartja magát, hogy egy könnyűvérű csajszival összeszűri a levet. Én az olyan csajokat, akik egy buliban rám másztak, mert kefélhetnékjük volt, azokat élből elhajtottam. Semmibe nem nézem őket.


26/F

2014. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez nem egyéjszakás kaland, te gyík... együtt éltünk, bmeg évekig...
2014. júl. 4. 17:59
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Szánalmas vagy!Senki nem merem leírni??! De az a büdös helyzet,hogy lehet az a pasi nem azért egyezett meg közösbe mert úgy akarja, lehet ő nem gondolja ezeket így mint Te csak lássa rajtad,hogy neked ez nem jó!Meg most őszintén??? Neked már nemkell úgy mint pasi...mert most írtad miért sz** az egész..de azért még össze akarsz vele feküdni???? hogy működik ez????Ha vége hagyni kell egymást, nem még kínozni ilyenekkel...szerinted miért mondta, h elsirja magát?EGYÉRTELMŰ,H MIATTAD MENT BELE A SZAKÍTÁSBA,ENGEDI AKARJA,HOGY NEKED MÁSSAL JOBB LEGYEN!magyarúl nem önző a pasi.
2014. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tyű, erre ment a zöld kéz. Köszi, hasznos volt. :)
2014. júl. 4. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!