Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a "ronda" emberek szép párt maguk mellé?

Figyelt kérdés

Napi 10 olyan kérdéskiírást látok, hogy "nem vagyok jóképű, lehet szép barátnőm?" meg "kövér vagyok, lehet jó alakú párom?"


Ezek az emberek miért várnak el olyat a másiktól, amit ők nem tudnak teljesíteni? Elhiszem, hogy nekik is van szépérzékük, de az látszik, hogy realitásérzékük abszolút nincs.


2014. aug. 27. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Mert mondjuk a szépség szubjektív. És tudod, nem mindenki csak a felszínt nézi.
2014. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem nedvesedik be a hájas puncijuk a hájas fa_sztól.


Az igaz, hogy nem mindenki a felszínt nézi, de akik az említett kérdéseket írják azok nagyon is azt nézik...

2014. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a "ronda" emberek, hanem minden ember "szép" társat keres magának. Ez evolúcios dolog.
2014. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as: oké, hogy a szép tetszik nekik, de miért várják el, hogy ténylegesen olyan is legyen a barátnőjük/barátjuk? Ennyire nincs reális önképük?
2014. aug. 27. 13:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez nekem is feltűnt. Elég fura, hogy emberek leírják, hogy mennyire elegük van abból ,hogy őket a külsejük alapján ítélik meg, és utána meg jön az, hogy ők szép társat keresnek. Ergo azt csinálják amit útálnak? Nem tudom a miértet de fura az egész.
2014. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az arc esztétikátlansága ellen nem lehet tenni, hacsak nem gondolod, hogy a plasztikai műtét egy szinten kéne hogy legyen mondjuk a fogyókúrával, vagy más szépségápolási dolgokkal. Na meg nem is olcsó az ilyesmi, és érdekes is lenne, ha mindenki akit egy válogatott nagylétszámú zsűri nem talál jóképűnek vagy szépnek, elmenne arcplasztikára. :D


A kövérség, külső igénytelenség, sport hiánya, stb. okozta elutasításokat megértem és helyeslem is, mert az jogos, aki tud és tehet a szépségért az tegyen, mert ápolt és sportos bárki lehet ha elég szorgalma és igénye/elvárása van magával szemben.

A jóképűség és szépség arcot illető témája viszont lényegében megváltoztathatatlan.


Senki nem kell, hogy beletörődjön abba, hogy ha tökéletes teste van mert tett érte, és igényes, higiénikus és tiszta, stílusos és jó kiállású, akkor csak az arca miatt ne kapjon csinos szép párt.

Az arc szépsége nagyon szubjektív, a testé már kevésbé, mert ott nyilván a kövér kevés embernek tetszik, bár ez sem teljesen igaz, mert van akinek az jön be.


Nem lehet az embereket sablonosítani, mert akkor gépek lennénk.


Ha én csúnya lennék, mármint arcra, akkor is tennék érte, hogy más szempontból vonzó férfi legyek, most is teszek érte, igaz nem vagyok arcra csúnya, de enélkül is kell tenni más részünk szebbé tételéért is.

2014. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os: a legtöbb, általam említett kérdés nem arról szól, hogy bomba testtel rendelkező egyének azért sírnak, mert az arcuk ronda. A legtöbb ilyen kérdést túlsúlyos fiúk írják ki, csak nem tudom mire fel.
2014. aug. 27. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha csak a lustaság meg az igénytelenség szempont, és az, hogy valaki dagadt és nem képes tenni érte, hogy lefogyjon stb. akkor maximálisan egyetértek veled, az ilyen ember ne akarjon jó nőt, mert meg sem érdemli, még ha nyilván ez nem megérdemlem/nem érdemlem meg kérdés alapján dől el.


Az viszont nem lehet ok lecseszésre, ha valaki szomorú, vagy mérges, mert tesz érte, hogy jól nézzen ki, testileg és mindenhogy jól is néz ki, szexi stb. de az arca olyan amilyennel az Isten megáldotta, és az nem az általánosan elfogadott jóképű kategória.

Igen, kibąszás az élettől, és megértem, hogy csinos barátnőt akar, és jogosan van felháborodva, hogy neki miért nem jut. Persze ettől még nem lesz jóképű és nem lesz több nője, az élet kegyetlen, de legalább más szempontból törekszik.


Aki csúnya is, meg dagadt is, meg punnyadt, meg igénytelen, lusta, az viszont ne pofázzon, és ne várjon jó nőt magának!!!!

2014. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, én ha végre találnék olyat aki elfogad én örülnék neki, de már nem egy, az átlagtól csúnyább lány koptatott le, aki meg átlagon egy picit is felül van, meg se próbálom. szóval én sem értem...
2014. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Jó a kérdés, magam is elgondolkoztam már rajta. Nem mondanám magam jóképűnek, ráadásul alacsony is vagyok. Ettől még én is szép barátnőt szeretnék. A belső is érdekel, de mivel utálom az álszentséget, bevallom, fontos a külső is, ahogy az emberek 99% nak, csak nem valljákbe, mert úgy nevelték őket, h ez a helyes. Van benne valami, és szépen hangzik, csak ellentmond az evolúciónak és mindennek ami az élet fenntartásához stb,. kell, de ebbe ne menjünk bele. A lényeg az, h mindenki olyan párt akar magának, aki életképes utódot ad neki. Gyakorlatilag ez a mai világban annyit tesz h szép arcú legyen -persze ez relatív - és jó teste. Ez van. Nem tehetek róla, h a ronda, elhízott lányokra nem izgulok fel.
2014. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!