Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen nem volt ennyi szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen nem volt ennyi szép lány/nő az utcákon, miért van, hogy mégsem találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés

Érdekességként teszem fel a kérdést, mintha mindenki titkon csak jobbra vágyna, és figyelmen kívül hagyja azokat, akik tényleg szimpatikusak, valahogy várnak, hátha lesz még jobb, persze ez csak egy tézis, az enyém,


a ti véleményetek?


a lányoknak megvan manapság az az igényük, hogy csak azzal kezdenének komolyabban ismerkedni, aki szabályosan elvarázsolja őket?


2012. dec. 22. 23:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Mert túl nagyok az elvárásaik. És túl kevés a magabiztos Fiú/Férfi
2012. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Én sok csajjal beszélgettem már,sok van,aaki egy bizonyos pasira van rá izgulva és senki mással nem hajlandó járni.De általában az van,hogy rengetegen félnek a nőktől,ami számomra nevetséges,de nekik nagy ügy.De ha mégis mer,akkor sok elcseszi,mondjuk barom szexista szövegekkel.Tudod,pl sunáználak,meg ilyenek.Talán én csinálom jól,már amikor olyan csajozós időszakom van...
2012. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
én nem ezekről a nőkről beszélek, most karácsonykor sokkal inkább feltűnik, hogy tele a város szép lányokkal, többről tudom, hogy ilyen örök szingli, nem ismerem, hogy tudjam a miérteket, de furdal a dolog
2012. dec. 22. 23:44
 4/24 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ilyesmi kérdést ne írj ki, mert így éjszaka fele már tele vagyunk fröcsögő megkeseredettekkel:D
2012. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Shoppingolnak vazze!
2012. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Régen más volt a szépségideál, így mai szemmel volt régen kevesebb szép nő az utcán, akkoriban ugyan annyi szép nőt láttak akik akkor éltek.
2012. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
ezt konkrétan olyan valaki mondta nekem, aki élt "régen" is, de belegondolva is, manapság sokkal több esélye van egy nőnek arra hogy adjon magára
2012. dec. 23. 00:06
 8/24 anonim ***** válasza:

Mert hatalmas elvárásaik vannak szinte minden téren,és ha már valaki az egyiknek nem tesz eleget,akkor nem kell nekik az illető.:) Továbbá nem tudják megbecsülni az igazán értékes embereket minden szempontból,hanem a lényeg az,hogy helyes legyen meg legyen pénze.(Tisztelet a kivételnek,akikkel még soha nem sodort össze az élet) :)

21/F

2012. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
remélem egyszer szerencséd lesz ;)
2012. dec. 23. 00:22
 10/24 anonim ***** válasza:

offtopic, de mihez képest van több esélye. Smink volt a szocializmusban is, csak úgy, mint ruhák, meg divat. Sőt, a hippikorszak azért idáig is elhatott, szóval még bulik is voltak rendesen. Pia is.

Tény, profi iparág a hiúságra mint ma nem épült.

2012. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!